هزینه، مزایا و عوارض – کلینیک خانه سفید

در این روش دسترسی به نوک بینی بسیار دشوار می باشد. رینوپلاستی یک روند بسیار بی خطر است که میلیون ها نفر در سراسر دنیا، بدون درگیر شدن با مشکلات، از این جراحی به شکلی موفقیت آمیز بهره مند شده اند. مشکلاتی از قبیل قوز بینی، کج بودن بینی، گوشتی بودن بینی و افتادگی یا پهن بودن نوک بینی با این جراحی زیبایی قابل درمان است. علاوه بر این در منطقهای از شهر که در آن کلینیکهای زیاد جراحان بینی قرار دارد به علت معروف بودن کلینیکها، هزینههای آنها از سایر کلینیکها بیشتر است. به همین علت بسیاری از افراد ترجیح میدهند که با کمک گرفتن از جراحی بینی، زیبایی نهفته در چهره خود را هویدا کنند.

با توجه به اینکه بعد از عمل بینی، داروهایی جهت کنترل درد و پیشگیری از بروز عفونت تجویز می شود، و با توجه به ارتباط مستقیم تغذیه مادر و شیر تولید شده در بدن، معمولاً پزشک به بیمار خود توصیه می کند تا پایان دوره شیردهی، جهت حفظ جانب احتیاط و مراقبت از سلامت نوزاد، جهت انجام جراحی بینی، دست نگه دارد. نوع مهم دیگر غذاهایی که باید در دوره ریکاوری بعد از عمل دماغ خورده شود، غذاهای بهبود دهنده زخم می باشد. به طور کلی هزینه عمل جراحی بینی که به منظور ایجاد تغییرات جزئی روی بینی انجام میشود کمتر از نوع جراحی دارد که به ترمیم قسمت های مختلف بینی میپردازد.

البته به دلیل مدت زمانی که به عمل جراحی بینی در مرکز پزشکی اختصاص داده میشود از مراجعهکننده هزینه مربوطه دریافت میشود. برخی از کلینیکها ممکن است هزینه داروهای بیهوشی را از بیمار دریافت نکنند؛ اما برخی دیگر هم این هزینهها را از مراجعهکننده درخواست میکنند. به طور کلی روش عمل جراحی بینی باز، روش بسته، روشهای غیر جراحی و پروتزهای بینی که در جراحی بینی بیماران به کار برده میشود به ترتیب هزینههای بیشتری از بیماران دریافت میشود. برای عمل بینی و سایر اعمال جراحی، آزمایش شمارش سلولهای خونی شامل گلبولهای سفید و قرمز که به آن cbc گفته میشود و همچنین عملکرد کلیهها و کبد، بررسی میزان انعقاد خون، بررسی سلامت اکسیژن و گاز شریانی خون از بیمار گرفته میشود.

این نکته را هم در این خصوص باید بدانیم که خدمات عمل زیبایی بینی در کلینیکهای کلان شهرها و مناطقی از شهر که این کلینیکها در آنها تمرکز بیشتری دارد به مراتب بهتر و مطلوبتر از سایر شهرها و دیگر مناطق شهر است. عکس دیجیتال و CD آن، نزد پزشک بایگانی می­ شود ولی سایر مدارک پزشکی، نزد شماست تا به هنگام مراجعه به بیمارستان تحویل دهید. در برخی از موارد همانند خونریزی یا وجود ناراحتیهایی مانند فشار خون بالا یا دیابت بیمار بسته به نظر پزشک باید یک یا چند شبانه روز را در بیمارستان یا مرکز پزشکی بستری شود تا تحت مراقبت پزشکی قرار بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید