قیمت عمل زیبایی بینی + عکس جراحی بینی

به طور کلی برای انجام عمل زیبایی بینی، بینیها به دو دسته کلی تقسیم میشوند، بینی های گوشتی و بینی های استخوانی که در ادامه به بررسی تفاوت های این دو دسته از بینیها در جراحی زیبایی بینی می پردازیم. از اعمالی که باعث تحریک شدید عضلات صورت می شوند خودداری کنید: مانند خندیدن ، گریه کردن ، صحبت زیاد ، با دهان باز عطسه کردن و حرکات اضافی صورت حداقل به مدت دو هفته بپرهیزید.

از لباس دکمه داراستفاده کنید : حداقل به مدت یک هفته اول بعد از عمل، از لباسهایی که از عقب یا جلو باز میشوند، استفاده نمائید. زیرا ممکن است در صورت عمل در سنین پایین، بینی باز هم رشد کند؛ که در این صورت این رشد نتیجه عمل را دستخوش تغییر قرار خواهد داد. در جراحی بینی طبیعی بینی زیبا، کوچک و متناسب است و آثار جراحی بعد از آن نا آشکار است . بیهوشی مانند یک خواب عمیق است اگر بدن شما سالم و سرحال باشد و یک متخصص بی هوشی با تجربه این کار را انجام دهد ،بیهوشی کاملا بی خطر خواهد بود.نگران ریکاوری نباشید زیرا این اقدام توسط متخصصین بیهوشی متبحر و با تجربه ای انجام خواهد شد که عمل جراحی را برای شما بسیار ساده و راحت خواهند نمود .

اما ممکن است در پوست های بسیار ضخیم در صورت وجود چربی اضافه مقداری از آن برداشته شود ولی به هیچ عنوان پوست نازک نمی شود. پس از جراحی بینی بسیار مهم است شخص داروها و پمادهای را که جهت ترمیم بینی هست را به درستی مصرف نماید. هنگامی که ایرادات بینی بسیار جزئی باشد ، پس از بررسی و طبق صلاحدید جراح بینی ، عمل ترمیمی بینی بعد از ۶ ماه صورت می گیرد.

بلافاصله بعد از جراحی، پروسه متورم شدن بینی، بعنوان واکنش طبیعی بینی به فرایند جراحی، آغاز می شود. با افزایش سن، اجزای صورت از جمله بینی دچار تغییراتی مانند بزرگ شدن، افتادگی یا ضخیم شدن پوست می شوند. عمل بینی به چه دلیلی انجام می شود؟ نتیجه جراحی در بینی های گوشتی به خلاقیت و ماهر بودن جراح بستگی دارد؛ هر چقدر جراح، خلاق تر و دارای تجربه بیشتری باشد نتیجه جراحی بینی موفق تر است. به مدت دو هفته قبل از جراحی از مصرف آسپرین، ایبوپروفن، ناپروکسن و سایر داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی، ویتامین E، مکمل های گیاهی یا هر داروی حاوی این ترکیبات خودداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید