فواید عمل بینی طبیعی

ساعت 10 شب قبل عمل، دستور دارویی مربوط را دریافت و اجرا كنید. برخوردار باشد تا هم بتواند سختی­ها و پیگیری­ های مربوط به عمل جراحی را تحمل نماید و هم توان پذیرش عوارض كوچك و بزرگ را داشته باشد. قبل از بستری، حتماً لازم است اقدامات مربوط به آزمایشات و عکسبرداری­ها و فتوگرافی دیجیتال را بطور کامل انجام داده و به تایید پزشک­تان رسانده باشید. زمان مناسب برای تزریق کورتون، به صلاحدید پزشک وابسته بوده و اگر زودتر از موعد، انجام شود، می تواند باعث ایجاد فرورفتگی در بینی شود. این در حالی است که جراحی بسته معمولا جهت بهبود قوز بینی بکار می رود البته به شرط آن که بیمار دچار کجی بینی ، افتادگی بینی و پولیپ بینی نباشد.

در دوره ی بهبود پس از عمل از ماساژ بینی بعد از عمل برای خوش فرم شدن آن بهره می برند. یک جراح بینی متبحر می تواند علاوه بر حفظ زیبایی بینی نسبت به استانداردها و شاخصه های جراحی و رفع مشکلات تنفسی و ساختاری ، بینی را زیبا و خوش فرم در تناسب با سایر اجزا صورت جراحی و جذابیت چهره را به فرد اهدا کند. در بعضی موارد ممکن است مشاوره با دکتر بیهوشی یا سایر تخصص­ها لازم باشد که به شما گفته خواهد شد.به­ ویژه در بیماران با مشکلات پوستی که تاثیر فراوانی بر کیفیت عمل شما خواهد داشت مشاوره با متخصص پوست متبحر در امور زیبایی بسیار مهم خواهد بود.

مراقبت های پس از جراحی بینی برای تمامی بینی ها با هر نوعی یکسان است اما بینی های گوشتی احتمال دارد به تزریق کورتون احتیاج داشته باشند که این تزریق نیاز به تکرار خواهد داشت و بایستی در فواصل زمانی مشخص چهار تا شش بار انجام شود. همچنین تا زمانی که روی بینی هستند ، مانع دیده شدن شکل واقعی بینی می شوند.

این دو ویژگی باعث بروز تمایزات بسیاری در عمل زیبایی بینی برای دو فرم بینی گوشتی و استخوانی می شوند. البته به طور معمول همراه عمل زیبایی بینی، سپتوپلاستی نیز انجام میگیرد. آقایان محترم بایستی قبل از بستری صورت خود را به طور كامل اصلاح نمایند. به طور معمول میبایست یکسری عکس نیز از بینیتان در جهات مختلف ثبت شده و به پرونده شما اضافه شود.

دیدگاهتان را بنویسید