غذاهای حاوی فیبر زیاد مصرف کنید

بینی استخوانی همانطور که از نامش بر می آید، حالت استخوانی دارد و استخوان و غضروف زیادی زیر پوست آن قرار گرفته است، همچنین استخوان این نوع بینی بسیار محکم بوده و مقاومت زیادی دارد. اگر عمل دماغ گوشتی بهخوبی انجام نشود بعد از مدتی غضروفهای ضعیف نمیتوانند داربست و پایه خوبی در زیر بینی درست بکنند و این باعث میشود که پوست روی بینی و بافت زیر جلدی که در زیر آن قرار دارد که شامل نسج نرم، مقدار بسیار کمی چربی و غدد ترشحی میباشد دچار تغییر شکل بشوند و به علت پایه نامناسب و نا استوار دچار تغییر شکل و بهصورت جمع شدگی و گاهی اوقات بهصورت بافت اضافه خود را نشان دهند.

اکثر بیماران میدانند که بعد از عمل بینی، دچار ورم و کبودی در صورت و یک درد خفیف کلی میشوند که ممکن است تا دو هفته بعد از عمل ادامه داشته باشند. سلام آقای دکتر خسته نباشید من پولیپ بینی دارم می خوام ببینم می تونم همراه با عمل بینی، پولیپ رو هم عمل کنم؟ نوع دیگر تورم که به آن تورم ثانویه می گویند معمولا یک سال به طول می انجامد. وقتی که انجام روش صحیح رینوپلاستی را بر عهدهی پزشک جراح بینیتان میگذارید، مطمئن باشید که بهبودی بعد از عمل بینیتان کلاً بر عهدهی شما میباشد. یک روش که میتواند به شما کمک کند تا از عطسه کردن جلوگیری کنید این است که فاصلهی بین ابروهایتان را فشار دهید.این کار جلوی عطسهتان را میگیرد و شما از هر گونه درد ناشی از عطسه رها میسازد.

این موارد، عوامل تعیین کنندهی نوع و نحوهی عمل جراحی بینی هستند، زیرا چندین روش برای انجام عمل رینوپلاستی وجود دارد. از قرار دادن کمپرس سرد روی خود بینی خودداری کنید زیرا ممکن است به آن آسیب وارد کند. این دسته از افراد عمدتا بر روی عضو بینی بسیار حساس تر از سایر اجزای صورت هستند. هر عمل رینوپلاستی با دیگری تفاوت دارد،بنابراین پزشک جراح باید عمل جراحی را بر اساس ویژگی و اجزای صورت ، ساختار بینی هر بیمار و وضعیت تنفسی او برنامه ریزی کند. به بررسی و معاینات لازم در بیمار می پردازد. اما انجام این جراحی با تمام حواشی آن اگر توسط بهترین جراح بینی انجام شود، می تواند نتیجه رضایت بخشی را حاصل کند.

این مواد ممکن است در روند بهبود و التیام زخمها پس از عمل اختلال ایجاد کنند. بهتر است افراد برای گرفتن نتیجه مطلوب اول از هر کاری با پزشک متخصص و با تجربه ای مشاوره گرفته و انتظارات خود را از عمل جراحی بیان کنند چرا که پزشک با تجربه آگاهی و دید وسیع تری از عمل به شما می دهد و در رابطه با موارد قبل از عمل و مراقبت های بعد از عمل را جدی بگیرند. این عمل باید به درستی انجام شود، به این معنا که برای ایجاد ظاهر و اندازهی مورد نظر در بینی، تنها قسمتی که لازم است از غضروف برداشته شود.

دیدگاهتان را بنویسید