عکس و فیلم واقعی عمل بینی

بیمار باید اعتماد کامل به جراح خود داشته باشد و در عین حال، انتظارات منطقی و واقع بینانه ای از نتیجه جراحی داشته باشد. پس از جراحی بینی تورم وجود داشته و ازبینرفتن کامل تورم حدود یک سال طول میکشد. اگر پس از حدود 6 ماه هنوز تورم زیاد بوده و نوک بینی فرم نگرفته باشد، پزشک تزریق کورتون را پیشنهاد میدهد. اشاره نمود. بینی های استخوانی با توجه به غضروف محکمی که دارند می توان تا حد قابل توجهی آنها را کوچک کرد، بدون اینکه ترس از بازگشت به حالت اولیه وجود داشته باشد. لازم به ذکر است در این شیوه از عمل بینی گوشتی، باید در بخیه زدن و مشخص نشدن شکاف های ایجاد شده بسیار توجه کرد.

رینوپلاستی یکی از پیچیده ترین جراحی های زیبایی بوده و از آن جا که دماغ هر فرد دارای ویژگی های ساختاری منحصر به فرد و متفاوت از دیگران می باشد ؛ این عمل جراحی باید متناسب با صورت هر فرد انجام پذیرد. قبل از انجام عمل زیبایی بینی باید از مهارت و عملکرد پزشک متخصص خود اطمینان حاصل فرمایید.

چند ساعت بعد از جراحی بینی نباید چیزی بخورید. چند روز بعد از عمل بینی میتوان به سرکار رفت؟ تا چند روز بعد از عمل بینی باید چسب زد؟ چند وقت بعد از عمل بینی میتوان عطسه کرد؟ زیرا فشاری که زمان عطسه به بینی وارد میشود، ممکن است باعث خونریزی و باز شدن بخیهها شود. بنابراین زمانی می توان گفت نتیجه عمل موفقیت آمیز بوده که توازن میان بینی و سایر اعضای صورت برقرار باشد و در نهایت باعث جلب رضایت بیمار شود. نتیجه این روش ها می تواند تا یک سال دوام داشته باشد. اکثر افرادی که تصمیم می گیرند ، فرم بینی خود را تغییر دهند ، غالبا دچار این ذهنیت هستند که شانس موفقیت جراحی بینی گوشتی به مراتب کمتر از عمل بینی استخوانی است و همچنین نمی توان از جراحی این نوع بینی ها به نتیجه رضایت بخشی دست یافت.

در عمل بینی چه مدت طول میکشد تا نوک بینی فرم بگیرد؟ پزشک باتوجهبه نوع جراحی و شرایط بیمار حدود 2 هفته تا 2 ماه استفاده از چسب بینی را توصیه میکند. این کار باعث خارجشدن خونهای قدیمی و ترشحات از بینی میشود. در ملاقات اولیه، بینی شما از همه نظر توسط متخصص معاینه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید