عکس قبل و بعد عمل بینی گوشتی

آیا نتیجه جراحی بينی های گوشتی برگشت پذیر است ؟ تداخل بین حاملگی و جراحی زیبایی بينی مهم است. این تورم در اثر تجمع مایعات بین پوست و استخوان ایجاد می شود. تورم بینی بعد از عمل جراحی عارضه ای رایج در بین بیماران می باشد. همان گونه که اقدامات قبل از عمل رینوپلاستی از اهمیت ویژه ای برخوردار است، بعد از این جراحی نیز باید اقداماتی صورت بگیرد که نتیجه جراحی خوب باشد. 7. تنها نکته ای که در زمینه تغذیه بعد از جراحی رینوپلاستی باید رعایت گردد ، این است که از مصرف نمک و برخی ادویه ها ؛ همچون فلفل تا مدتی پس از عمل زیبایی دماغ پرهیز شود.

چند روز قبل از عمل از مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند آسپرین پرهیز کنید. تا مدتی پس از عمل از انجام فعالیت های سنگین پرهیز کنید. تا یک ماه پس از جراحی از عینک استفاده نکنید. ماساژ بینی معمولا برای بینی های گوشتی مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از قرار دادن گچ، ثابت نگه داشتن غضروف و استخوان و به طور کلی، چارچوب تازه شکل داده شد در موقعیت جدید می باشد . همچنین توضیح دادیم که چگونه با پیشرفت علم ، فرم بعد از عمل در بینی هاس گوشتی ثابت باقی می ماند و دیگر حالت افتاده نمی گیرد.

از این رو نمی توان هزینه دقیقی از آن ارائه داد. تشخیص بینی گوشتی از استخوانی کار بسیار راحتی است و هر فردی می تواند این کار را انجام دهد. جراحان با انجام نازک کردن پوست و نیز استفاده از غضروف جهت تقویت بینی ، از بازگشت پذیر بودن نتیجه آن جلوگیری کرده و همچنین پس از انجام تغییر فرم بینی ، کورتون را تزریق می نمایند تا به این ترتیب از میزان تورم بینی جلوگیری به عمل آورند.

امروزه با پیشرفت تکنیک های عمل بینی گوشتی، بافت و غضروف بینی تقویت شده که نتایج این عمل نسبت به قبل مطلوب تر و زیبا تر شده است. پس از تراش، جراح پوست و بافت بینی را به آرامی به سمت پایین می آورد و بخیه می زند تا با استخوان و غضروف جدید هماهنگ شود. برای کاهش خونریزی بعد از جراحی در هنگام استراحت سر را در وضعیت بالاتر از بدن قرار دهید. پولیپ بینی، تودههایی غیر سرطانی است که در مجاری سینوسهای ناحیه بینی قرار دارند.

دیدگاهتان را بنویسید