عکس قبل و بعد عمل بینی گوشتی

شما همراهان گرامی می توانید با رعایت صحیح اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحي بيني به نتایجی ایده آل از این عمل دست یافته و دوران نقاهت خود را نیز به خوبی پشت سر بگذارید. امروزه بر خلاف گذشته، مردان نیز به زیبایی ظاهری و جذابیت مردانه خود اهمیت می دهند. این افراد معمولاً جذابیت زیادی دارند و اشتباه بزرگی است که بینی آن ها را با بینی خود مقایسه کنیم. در این روش که بیش از 90 در صد از جراحیهای بینی را شامل میشود پوست بینی از تیغه وسط آن که کلولا نام دارد برش داده شده و پوست و بافت نرم از ساختارهای زیرین بینی که غضروف نام دارند برداشته میشوند تا جراح بتواند آناتومی بینی را ببیند.

به این ترتیب بهترین جراح بینی را برای عمل بینی خود انتخاب کرده و در طی مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی تمامی انتظارات خود از جراحی را با آن ها در میان بگذارید. اینارو نگفتم که بترسونمتون، گفتم که حساسیتتونو برای انتخاب پزشک بیشتر کنید چون خیلی عمل مهمیه و مستقیما تو زیبایی چهرتون تاثیر داره. مزایای بیشماری در خصوص عمل جراحی به روش باز وجود دارد که در بالا متذکر شدیم. یک نوع جراحی که جهت زیبایی و تغییر ظاهری بینی مانند کوتاه یا بلند کردن طول بینی، تغییر شکل آن، کوچک کردن سوراخها و یا بالا بردن نوک بینی صورت می گیرد.

معمولا پزشک یا کلینیکهایی که بیماران بیشتری داشته و توانستهاند خود را در بازار جراحان زیبایی بالا بکشند؛ دستمزد بالاتری دریافت میکنند. مطلب دیگری که باید درباره آن تحقیق کنید ، تجهیزات پیشرفته سه بعدی می باشد ؛ که می تواند دقت را ارتقا داده و ماندگاری جراحی را تضمین کند. در رابطه با نتایج احتمالی جراحی بینی تصویر واقع بینانه ای در اختیار بیمار قرار داده و حفظ سلامت بیمار را بر تمامی مسائل ارجح می داند.

مراجعه به مطب: صحبت با جراح بینی به صورت رو در رو اطلاعات زیادی در رابطه با ایشان در اختیار شما قرار می دهد. در آخر باید این نکته را در نظر داشت که انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی و بهترین جراح بینی طبیعی با توجه به میزان تجربه جراح بینی انجام شود. طول پروسه می تواند از 1 تا 4 ساعت متفاوت باشد، بسته به نگرانی هایی که باید مورد توجه قرار گیرد. در عمل بینی به روش بسته هیچ برشی بر روی پوست بینی ایجاد نمی شود؛ بلکه جراح با استفاده از ابزارهای مخصوص پوست را از اسکلت بینی جدا کرده ، و تغییرات لازم را اعمال می کند.

دیدگاهتان را بنویسید