عوارض عمل بینی و 21 توصیه برای آن

اگرچه بیماران از واقعیت عمل بینی معمولاً می ترسند، در این فیلم با دکتر کاظمی جراح زیبایی بینی برای یک عمل بیمار دارای بینی کج همراه شدیم تا نحوه جراحی بینی را ببینیم. 8- همچنین تا زمانی که پزشک تعیین میکند، از لبخند زدن و حرکات شدید چهره خودداری کنید. 11. در روزهای اول سعی کنید بصورت طاق باز بخوابید و سرتان را بالا نگه دارید. پزشک تا جایی که آناتومی بینی و نیز حالت صورت در افراد اجازه می دهد بر آن است که توقعات و خواسته های مراجعه کننده را برطرف سازد. در زمان انجام جراحی بینی به روش باز ، برش های جراحی بینی باید در ناحیه کلوملا ( پوست میانی حفره های بینی ) ایجاد شوند.

ضخیمی پوست بینی های گوشتی ، به علت وجود غدد چربی و بافت ضخیم می باشد. پذیرش۲۴ به صورت کاملا رایگان از طریق وبسایت و اپلیکیشن ضمن معرفی بهترین جراح های زیبایی درگاهی امن برای دریافت نوبت شما را فراهم کرده است. پس از ایجاد برش ، جراح بینی پوست بینی را بلند کرده و اقدامات مورد نیاز را انجام می دهد ؛ به دلیل دید بیشتر جراح بینی در این روش ، جراحی های بیچیده به این روش انجام می شوند. رینوپلاستی یا عمل زیبایی بینی یکی از عمل های رایج است که زیبا شدن بینی و عملکرد صحیح آن بعد از جراحی تا حد بسیار زیادی به انتخاب پزشک بستگی دارد.

زمان دقیق انجام این عمل به نوع جراحی زیبایی بینی بستگی دارد. نکات مراقبتی که بیمار باید در طی دوره نقاهت رعایت کند در جلسه مشاوره یا زمان ترخیص به طور کامل توضیح داده می شود. 1. در طی دوره بهبودی ، استفاده از کمپرس یخ و نوشیدن آب فراوان به رفع سریع تر تورم و کبودی کمک می کند. 3. روابط جنسی منجربه افزایش ضربان قلب می شوند و همین امر بر تورم بینی نتیجه منفی دارد . بعد از اتمام رینوپلاستی بیمار به ریکاوری و سپس به بخش منتقل می شود.

1. در طول یک روز اول بعد از عمل که آثار بیهوشی ، سردرد ، تورم ، کبودی و خونریزی بارز هستند ، به بدنتان استراحت بدهید. کبودی و تورم چشمهایتان در اثر عمل بینی بعد از چند روز از بین میرود و در نهایت بعد از 6 ماه تا نهایتاً یک سال، تورم بینی به طور کامل درمان میشود. سیگار ، قلیان و دیگر دخانیات نیز منجربه کاهش اکسیژن رسانی می شوند و این امر ترمیم بینی را به تاخیر می اندازد، در نتیجه حداقل تا دو ماه از مصرف هر گونه دخانیاتی پرهیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید