عمل بینی گوشتی زنانه – دکتر وهاب آسترکی

همچنین ممکن است برای چند ماه بی حسی دندانها و کام وجود داشته باشد. در واقع یکی از نکاتی که بسیاری از جراحان بینی به آن اذعان دارند این است که جراحی بینی استخوانی به مراتب نسبت به جراحی بینی گوشتی آسان تر است و همچنین نتیجه بهتری را برای افراد به همراه دارد. آشنایی با عمل جراحی زیبایی بینی و افرادی که کاندیدای مناسبی برای آن نیستند!

افرادی که تعداد بیش از یک جراحی انجام داده اند. چسب زدن میتواند هشداری هم برای دیگران باشد که با بینی شما برخورد نداشته باشند و با آن شوخی و هرگونه بیاحتیاطی نکنند. وقتی به هنگام جراحی، پوست بینی بلند می شود به آن عمل باز می گویند اما در عمل بسته، برش در حاشیه داخلی قرار می گیرد و از بیرون برشی داده نمی شود.

اما مجموعا اگر بخواهیم زمان برای بهبود ورم تخمین بزنیم بین 1 تا 2 سال زمان می برد که تمامی ورم ها از بین بروند. خوشبختانه این نوع کجی بعد از حداکثر 1 سال برطرف خواهد شد. درد مداوم و تیزی که با تجویز داروهای مسکن برطرف نمیشود. افزایش ناگهانی میزان خونریزی از بینی که با فشار، یخ و بالا آوردن سر برطرف نشود. اگرچه برخی ویتامینها و داروهای گیاهی مانند ویتامین E، گینگکو بیلوبا، اسیدهای چرب امگا 3 و چای سبز نیز میتوانند خطر خونریزی را افزایش دهند. برای مسواک زدن دندانهای فوقانی، مسواک را به آرامی حرکت دهید.

موارد زیر را به پزشک خود اطلاع دهید! بیهوشی مانند یک خواب عمیق است اگر بدن شما سالم و سرحال باشد و یک متخصص بی هوشی با تجربه این کار را انجام دهد ،بیهوشی کاملا بی خطر خواهد بود.نگران ریکاوری نباشید زیرا این اقدام توسط متخصصین بیهوشی متبحر و با تجربه ای انجام خواهد شد که عمل جراحی را برای شما بسیار ساده و راحت خواهند نمود . در رابطه با نتایج احتمالی جراحی بینی تصویر واقع بینانه ای در اختیار بیمار قرار داده و حفظ سلامت بیمار را بر تمامی مسائل ارجح می داند. به تمامی سوالات فرد در ارتباط با جراحی با آرامش پاسخ می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید