عمل بینی طبیعی به همراه فیلم + دکتر شاهین باستانی نژاد

ترافیک در جامعه امروزی ما با توجه به نیازهای موجود و ترددهای صورت گرفته در آن، به خصوص در شهری مانند قزوین و در هسته مرکزی آن که دارای بافت سنتی و قدیمی است نمود عینی داشته که به نظر می رسد علاوه بر اعمال مدیریت نظارتی، برای گریز و عبور از آن نیازمند آرامش و صبر شهروندان در این زمینه باشیم. در کنار این مساله، تعدد و کثرت وسایل نقلیه موتوری از جمله خودروها با تغییر هویتی بافت های قدیمی و تبدیل بناهای فرسوده به آپارتمان هایی با چندین واحد به همراه افزایش جمعیتی و خودرویی در آن ، خود بر حجم تولید ترافیک در چنین فضاهایی می افزاید که موارد یاد شده باید روز به روز مورد توجه مدیریت امور شهری و دستگاه های ذیربط با مساله ترافیک قرار گیرد.

به نقل از دکتر حسین نژاد در روزها و هفته های اول پس از جراحی زیبایی بینی ، شکل بینی کاملا مشخص نیست بنابراین از رویت مکرر خود در آینه خودداری نمایید و اجازه قضاوت در مورد بینی خود را نیز به کسی ندهید.تورم در بینی معمولی ( استخوانی و غضروفی ) حدود شش ماه و در بینی های گوشتی می تواند بیشتر از یک سال ادامه یابد. به همین منظور و با توجه به روزهای پایانی سال خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی(ایرنا) استان قزوین، نشستی را با سرهنگ مهرداد حسن پور، رییس پلیس راهور استان برگزار کرده که مشروح آن را می خوانیم.

عمل بینی همچنین می تواند برای اصلاح نقص های ساختاری، از جمله مواردی که باعث مشکلات تنفسی می شود نیز به کار گرفته شود. شاید به جرات بتوان گفت استفاده از خودروهای شخصی و به کارگیری آن به صورت تک سرنشین یکی از عوامل مهم بروز و ظهور ترافیک در شهرها است اما تنها این عامل را نمی توان باعث بروز پدیده ترافیک و مشکلات مرتبط با آن دانست.

اگر مسیر آماده نباشد و ساختمان های جدید نیز فاقد پارکینگ باشند بدون شک موضوع ترافیک روز به روز بر مشکلات شهرهای ما می افزاید. در نهایت اینکه، در حوزه ترافیک شهری و مباحث مربوط به آن پلیس بدون همراهی و همکاری شهروندان قادر به روان سازی و کنترل ترافیک نخواهد بود. اینکه استعداد هر منطقه و یا معبر باعث می شود تا براساس آن تقاضا برای سفر بیشتر صورت بگیرد امری بدیهی بوده، در حالیکه شهروندان برای هر یک از کارهای خود، یعنی به عنوان مثال برای رفتن به مغازه، مدرسه، محل کار خود در واقع یک سفر انجام می دهند و به همین لحاظ هر فرد در طول روز اقدام به ۲۰ تا ۳۰ سفر می کند که اگر این آمار به کل جمعیت یک شهر تعمیم داده شود، ما روزانه شاهد میلیون ها سفر در یک منطقه یا شهر خواهیم بود.

دیدگاهتان را بنویسید