عمل بینی خوب در لرستان – دکتر فاطمه مختاری فر

تقریباً 10% از بیماران به دلیل مشكلات غیرقابل پیش ­بینی پس از عمل ممكن است یك­سال بعد از جراحی به روتوش بینی( اصلاح جزئی یا كلی) نیاز داشته باشد. البته باید بدانیم دلیل اصلی عمل های زیبایی در ناحیه صورت این است که صورت راه ارتباطی بین افراد و دنیای بیرون هر فرد است. برای مشخص شدن شكل نهایی بینی پس از عمل، حداقل به گذشت یك سال زمان نیاز است ولی شكل كلی آن پس از دو ماه به صورت تقریبی، مشخص می گردد. در این فیلم، جراحی بینی با بیهوشی عمومی انجام می شود. در صورتی که این انحراف فقط در ظاهر فرد باشد جراحی بینی با هدف زیبایی انجام می گیرد ولی اگر این انحراف در تنفس فرد مشکل ایجاد کند و این انحراف مربوط به ساختمان اصلی بینی باشد با جراحی بینی موقعیت تیغه بینی را بازسازی می کند.

بهترین نتایج در جراحی بینی یا رینوپلاستی با استفاده از تکنیک های محافظه کارانه که ظاهر طبیعی و معمولی بینی را حفظ میکنند به دست می آید، بنابراین بیماران محترم بایستی از جراحی های به اصطلاح فانتزی پرهیز کنند. تا یک­سال پس از عمل فرا نرسد نباید به آنالیز بینی خود بپردازید، بعضی از بیماران از همان روز اول پس از عمل آینه به دست به جستجو و کنکاش در صورت خود می­پردازند تا ایراد و اشکال پیدا کنند که کار بیهوده و آزاردهنده­ ای است. 2- وقتی كه جراحی انحراف داخلی بینی همزمان با جراحی زیبایی انجام می ­شود، بسیاری از بیمه­ ها از شمول آن برای پرداخت هزینه خودداری می­ کنند و شما نمی­توانید ادعا کنید بخاطر انحراف بینی یا شکستگی بینی عمل زیبایی کرده­ام پس مشمول بیمه هستم!

در طول این دوران، شکل بینی، جا می افتد و تمام تورم و کبودی، محو می شود. همینطور در این زمان آزمایشاتی نیز برای شما تجویز میشود. در این زمان از مدلهای گوناگونی از شکاف ها مانند الماسی، مثلثی و یا مستطیلی استفاده می شود. یک جراح بینی گوشتی خوب در تهران به رفع عیوب بینی از جمله پهن بودن نوک بینی و گوشتی بودن آن می پردازد. 6. یک جراح بينی خوب ؛ باید اعتماد بیمار را جلب نماید ، چرا که اعتماد به جراح بينی با رضایت فرد رابطه ای مستقیم دارد.

نیاز به جراحی مجدد، همیشه به معنای خطای پزشک اول نیست. بنابراین از شكل اولیه ، پس از برداشتن اسپلینت هفته­ی اول نگران یا برعكس ذوق زده نشوید. بعد از رینوپلاستی، یک اسپلینت برای شکل دادن به بینی جدید شما و جلوگیری از حرکت کردن آن مورد استفاده قرار گرفته و تا هفت روز برای محافظت از بینی، بر روی ۀن باقی می ماند. معمولاً به هنگام خارج شدن از اتاق عمل، ظرف کوچکی محتوی الکل سفید(طبی) و غضروف­های بینی است، به شما تحویل داده می ­شود. مقداری تورم موقتی یا تغییر رنگ پلک ها به رنگ سیاه و آبی می تواند به مدت دو تا سه هفته پس از جراحی بینی رخ دهد.

دیدگاهتان را بنویسید