عمل بینی خوب در لرستان – دکتر فاطمه مختاری فر

درصد کمتری از داوطلبان عمل زیبایی بینی بیمارانی هستند که ناراحتی های ساختاری داشته و یا بینی شان آسیب دیده است. تورم باقیمانده نیز تا یک سال احتمال دارد باقی بماند که این یک امر کاملا طبیعی است و در اغلب جراحیهای بینی دیده میشود. مدت زمانی که برای زدن چسب به بیماران توصیه می شود بستگی به پوست بینی دارد اما به طور معمول مدت سه هفته تا یک ماه می باشد. قبل از تصمیم گیری برای انجام عمل بینی گوشتی ، باید اقداماتی را انجام دهید.

یکی از انواع جراحی های بینی است که مورد استقبال بانوان قرار گرفته است. آیا گچ در داخل بینی قرار داده می شود یا در خارج بینی است؟ جهت دید بهتر جراح می توان از آندوسکوپ بینی استفاده نمود. این نوع بیهوشی با استفاده از داروی داخل وریدی، خواب آلودگی و ریلکسیشن را ایجاد می کند ، در واقع بیهوشی با تزریق داروی خواب آور انجام می شود. ظاهر بینی ارتباط مستقیمی با چهره و زیبایی افراد دارد. به همین منظور در راستای عمل جراحی زیبایی بینی افراد عمل زیبایی خود را به پزشکی حاذق و با تجربه بسپارند که نتیجه مطلوب تری و متناسب با سلیقه خود دریافت کنند .

بعد از ۶ ساعت می توانید رژیم غذایی تان را شروع کنید و همراه با آن مصرف داروهای تجویز شده توسط پزشک را شروع نمایید. اسپلینت باید به دست پزشک برداشته شود. جراحی بینی به دو روش زیر صورت می گیرد. اگر تیغه بینی بنا به هر دلیلی منحرف شده باشد، جراح باید آن را صاف کرده و صیقل دهد. اگر سن تان کمتر از ۱۸ سال است باید رضایت پدر را به همراه داشته باشید. لازم است که ۸ ساعت قبل از جراحی بینی چیزی نخورید و ناشتا باشید.

جراحی بینی به دو روش باز و بسته انجام می شود. در مورد نحوه خوابیدن، فرد باید به صورت طاق باز بخوابد. جراح دستاوردهای هنری و خلاقانه ای را بر اساس حفظ کیفیت های منحصر به فرد بینی زیبا جو، برای خلق یک بینی زیبا برای او، به کار می بندد. هنگام شستن بینی باید از فین کردن محکم تا یک ماه جدا خودداری شود.

دیدگاهتان را بنویسید