عمل بینی استخوانی – عوارض و قیمت عمل بینی استخوانی

پس از تهیه لیستی از بهترین جراحان بینی درباره آن ها تحقی کرده و پس از آن برای مشاوره نزد بهترین آن ها بروید. حال برای درک بهتر تفاوت جراحی بینی به روش بسته و باز در ادامه مقاله درباره هر دو روش توضیحاتی را مطرح می کنیم پس با ما همراه باشید. توصیه میکنیم این مقاله را بخوانید ، برای خواندن روی لینک کلیک کنید . دو هفته قبل از عمل رینوپلاستی از مصرف الکل ، سیگار و قلیان پرهیز کنید. چسب را می توان صبح هنگام، قبل از شروع فعالیت های نرمال روزانه، از روی بینی برداشت.

برای انتخاب یک جراح بینی خوب می توانید از دوستان و آشنایان خود پرس و جو کنید یا در گوگل به عنوان مثال بهترین جراح بینی بابل را جستجو کنید. همچنین می توانید برای اطمینان خود نمونه کارهای جراح بینی مورد نظر را مشاهده کنید، برای مشاهده نمونه کارهای دکتر سعید فرهی به گالری تصاویر وب سایت یا صفحه اینستاگرام ایشان مراجعه کنید. برای اطمینان بیشتر از انتخاب خود با بیمارانی که در مطب حضور دارند صحبت کرده و میزان رضایت آن ها را بسنجید. لازم است توجه داشته باشید که با انتخاب یک جراح بینی باسابقه، احتمال بروز تمام این عوارض به طور چشمگیری کاهش خواهد یافت.

بیمار تا مدتی بعد از عمل بینی بهتر است از غذاهای آبکی که نیاز به جویدن ندارد، استفاده کند. جراحـی بینی گوشتی بر روی بینی هایی با غضروف و اسکلت ضعیف و پوست ضخیم انجام می شود، جراح بینی با توجه ویژگی هایی که این نوع بینی دارد معمولاً به بیمار توصیه می کند جراحي بيني طبيعي انجام دهد تا نتیجه بهتری به دست آورد. زمانی بیمار به نتیجه دلخواه خود می رسد که پوست به همراه بافت نرم بینی به سمت چارچوب بینی منقبض گردد. 5. در روز های ابتدایی ممکن است هنگام بلند شدن با سرگیجه رو به رو شوید که در این هنگام می توانید از فردی کمک بگیرید.

این مشکلات ممکن است بر اثر کم تجربگی جراح بینی یا سایر موارد باشد. زیرا درافراد دارای بینی گوشتی، جراحی بینی بسیار مهم و حیاتی است و باید با دقت انجام شود. از تمامی جهات بینی خود فتوگرافی تهیه کنید تا بتوانید نتیجه را با عکس قبل جراحی مقایسه کنید. یک جراح بینی خوب باید صبور باشد و تمامی نکات مربوط به عمل زیبایی بینی را به بیمار توضیح دهد. در این روش رینوپلاستی هیچ برشی بر روی پوست ایجاد نمی شود و تمامی برش ها در داخل بینی زده می شود. جراحی بینی استخوانی بر روی دماغ با اسکلت و غضروف محکم و پوست ضعیف انجام می شود، افرادی که دارای این نوع بینی هستند می توانند جراحی بینی فانتزی ، جراحی بینـی طبیعی و جراحی بینی نیمه فانتزی انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید