عفونت سینوسها، یا عود مشکلات سینوسی

در جراحی بینی به روش باز علاوه بر ایجاد شکاف در سوراخ های بینی، پره های بینی نیز شکاف داده می شود و پوست بینی به طور کامل از روی آن برداشته می شود . هر چند برش ایجاد شده در جراحی زیبایی بینی به روش باز در ستونچه بینی در بسیاری از بیماران به مرور زمان محو شده و قابل رویت نمی باشد، ولی عدم ایجاد برش خارجی در روش بسته، خود یک مزیت محسوب می شود. جراحی زیبایی به روش بسته به طور کلی روشی است که اولویت دارد؛ زیرا تمام برش های جراحی در داخل بینی انجام می شود و زخم ها همه داخلی هستند؛ با انکه برش ها پنهان هستند، جراح هنوز می تواند به نقاط زیادی از بینی دسترسی پیدا کند تا به طیف وسیعی از موارد زیبایی و ساختاری رسیدگی کند.

مطمئن شوید که مقدار زیادی ویتامین A و ویتامین C از رژیم غذایی خود دریافت میکنید. همانطور که همه ما می دانیم بینی یکی از اعضای اصلی صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی چهره هر فردی دارد. بطور کلی انجام جراحی مجدد در اعمال زیبایی بینی کاملا عادی و تکمیل کننده جراحی اصلی تلقی می­گردد. واکنش آلرژیک به بخیه، پانسمان یا محلولهای ضد عفونی کننده. طی ۷ روز بعد از جراحی داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی (NSAID) نباید مصرف شوند.

در صورت تداوم تهوع و استفراغ، داروهای ضد تهوع تجویز میشوند. مهمترین نکته در عمل بینی این است که باید رشد استخوانهای شخص کامل شده باشد. انسداد بینی به دلیل صاف نبودن یا انحراف تیغهی بینی، رشد مجدد یا تورم غضروفها یا ساختارهای داخل بینی. در شرایط نادر، خونریزی شدید از ناحیهی جراحی میتواند منجر به نیاز به فرآوردههای خونی یا انتقال خون شود.

در این روش، تمامی نمونه کار جراحی بینی گوشتی هایی انجام داده است را پیدا کرده و مشاهده نمایید. واکنشهای آلرژیک به هر یک از داروها مانند بثورات پوستی باید به محض مشاهده به پزشک گزارش شود. دورهی مصرف داروها را تا پایان کامل کنید. برای جلوگیری از حالت تهوع و استفراغ بعد از عمل، بهتر است کم کم غذا خوردن را شروع کنید. پس از جراحی برای جلوگیری از عفونتهای احتمالی، آنتی بیوتیک هم تجویز میشود. مصرف آنتی بیوتیک ها و داروهای تجویز شده طبق دستور پزشک مصرف شود. هیچ دارو دیگری را بدون اطلاع پزشک مصرف نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید