صفر تا صد عمل بینی+(هزینه)

دقت کنید که باید قبل از عمل خودتان به اداره بیمه ­تان مراجعه و جزییات را از خود آن­ها بپرسید. نیاز به جراحی مجدد، همیشه به معنای خطای پزشک اول نیست. وقی شما پزشکی را به عنوان جراح اول انتخاب کرده­اید، لزوما به این معناست که جراحی­های تکمیلی بعدی را حتما باید نزد او انجام دهید. اگر چانه کوچکی دارید، جراح ممکن است در مورد انجام جراحی برای بزرگ کردن چانه با شما صحبت کند. شاید این حالت شما را به فین کردن تحریک کند. 3- پزشك شما به شما هیچ گونه فاكتور و رسید و یا گواهی مبنی بر هزینه های مالی نخواهد داد .مسایل مالی فقط به بیمارستان مربوط است و کارشناسان بیمارستانی بر اساس قوانین و مقررات مربوطه آن را محاسبه و اعمال خواهند کرد.

2- وقتی كه جراحی انحراف داخلی بینی همزمان با جراحی زیبایی انجام می ­شود، بسیاری از بیمه­ ها از شمول آن برای پرداخت هزینه خودداری می­ کنند و شما نمی­توانید ادعا کنید بخاطر انحراف بینی یا شکستگی بینی عمل زیبایی کرده­ام پس مشمول بیمه هستم! 3- در انجام جراحی مجدد، پزشك معالج­تان از شما حق العمل جراحی دریافت نمی­ کند ولی باید هزینه­ های بیمارستان را خودتان پرداخت كنید. دکتر ماریا مرادی، تغییرات الزامی را با روند باز ، اجرا می کند. تاکید است که ضرورت جراحی مجدد را پزشک معالج­تان تعیین می­ کند نه خودتان.

1- انجام جراحی مجدد قبل از یك­سال غیر ممكن است و شما باید صبر و حوصله­ ی كافی جهت تحمل یك­سال تورم یا تغییرات موضعی را داشته باشید. 1- جراحی­ های زیبایی مشمعول هیچ بیمه ­ای نیستند و شما قبل و بعد عمل نمی­توانید درخواست جبران هزینه از بیمه­ ها یا از ارگان­های امدادی و درمانی مانند خدمات­ درمانی، تأمین ­اجتماعی، نیروهای­ مسلح، بانك­ها، بیمه ­های تكمیلی و هر گونه بیمه­ ی دیگری داشته باشید. ما فقط بر این نکته تاکید می­ ورزیم که جراحی زیبایی به هیچ­وجه مشمول هیچ بیمه­ ای نیست و نخواهد بود و همه­ ی جزئیات پرداخت­ های مالی بیماران بر اساس تعرفه­ های قانونی مصوب است و ارتباط مالی بیمار، فقط با بیمارستان است نه پزشک معالج.

جراحی مجدد بینی واقعیتی است انکار ناپذیر که برای اقلیتی از بیماران لازم می­ شود.قبل از عمل نمی­توان پیش­بینی کرد که کدام بیمار به جراحی مجدد نیاز خواهد داشت . تقریباً 10% از بیماران به دلیل مشكلات غیرقابل پیش ­بینی پس از عمل ممكن است یك­سال بعد از جراحی به روتوش بینی( اصلاح جزئی یا كلی) نیاز داشته باشد. خالق كامل خداست و ما ادعا نمی­كنیم كه از موارد جراحی زیبایی هیچگونه اشكال و ایرادی نتوان گرفت، بلكه ادعا می­كنیم كه در خاتمه یك­سال بینی زیباتر و شكیل­تری نسبت به قبل عمل تحویل بیمار می­دهیم.اگر در این مقایسه بعد از عمل بهتر از قبل از عمل شده باشد به هدف خود دست یافته­ایم.

دیدگاهتان را بنویسید