سوالات متداول جراحی بینی – دکتر نسرین راستا

در صورت وجود انحراف، پولیپ یا هر نوع مشکل عملکردی باید آن مشکل برطرف شود و تنفس و کارکرد بینی بهبود یابد. در صورت وجود شکستی در بینی آن شکستگی برطرف می شود. جهت سپری کردن دوره نقاهت جراحی زیبایی بینی فرد باید حداقل یک هفته از محل کار یا تحصیل خود دور باشد تا کبودی های چشم که پس از عمل بینی به وجود می آید برطرف شود. بعضی از مشکلاتی که در جراحی بینی ممکن است ایجاد شوند واکنش به داروی بیهوشی، خونریزی، عفونت و تجمع خون زیر پوست می باشد.

دو هفته قبل از جراحی از مصرف دارو های رقیق کننده خون خودداری کنید. اگر بیماری خاصی دارید و یا دارویی مصرف می کنید را به پزشک اطلاع دهید. آزمایش ها و رادیوگرافی هایی که پزشک برای شما تجویز می کند را انجام دهید. 6- پس از جراحی زیبایی بینی باید میوه ها و سبزیجات را در سبد غذاییتان قرار دهید. 1. او زمان کافی را برای اطلاع از توقعات و خواسته های شما از جراحی بینی صرف می نماید؟ جراحی بینی می تواند تغییرات شگرفی را در ظاهر و یا صورت شما ایجاد نماید. بینی متناسب با صورت فرد کوچک می شود.

بر اساس یک سری از ویژگی ها بینی افراد اصطلاحا به دو دسته گوشتی و استخوانی تقسیم می شود. همچنین توضیح دادیم که چگونه با پیشرفت علم ، فرم بعد از عمل در بینی هاس گوشتی ثابت باقی می ماند و دیگر حالت افتاده نمی گیرد. پس پزشک حتما باید مراقبت های بعد از جراحی بینی و لزوم انجام اونها رو به شما توضیح بده. از طرفی گروه عظیمی از این افراد مبتلا به بیماری های قلبی، خواهان داشتن بینی زیبایی هستند که دستیابی به آن جز با انجام عمل بینی، میسر نمی شود. این عمل می تواند به هدف تغییر شکل و اندازه بینی برای زیبایی آن باشد یا نواقص ساختاری بینی که باعث تاثیر منفی روی عملکرد بینی می شوند را بر طرف کند.

عمل بینی می تواند تاثیر چشمگیری روی زیبایی چهره داشته باشد و اختلالات آزاردهنده تنفسی را رفع کند. این عمل جراحی به خاطر تاثیر فوق العاده ای که دارد محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. 2. سعی کنید به مدت دو هفته قبل از عمل رینوپلاستی از دخانیات استفاده نکنید. در این مقاله ما سعی می کنیم انواع مختلف بینی را معرفی کنیم و میزای رضایتی که از عمل بینی استخوانی یا گوشتی می توان انتظار داشت را بررسی کنیم. البته به دلیل مدت زمانی که به عمل جراحی بینی در مرکز پزشکی اختصاص داده میشود از مراجعهکننده هزینه مربوطه دریافت میشود.

دیدگاهتان را بنویسید