سوالات رایج جراحی بینی

خانم ها تمایل زیادی برای انجام عمل بینی طبیعی ندارند زیرا به نظر آنها عمل بینی طبیعی هیچ تغییری را ایجاد نکرده و عمل بینی نیمه فانتزی از گزینه های مورد انتخاب عمل بینی زنان است. بسیاری از جراحان بر این باورند تا 6 الی 12 ماه نباید هیچ ضربهای به بینی شما وارد شود. بنابراین، در صورتی که دارای بینیهای غضروفی هستید خیلی راحت میتوانید بینی خود را به دست ماهرترین جراحان کشور بسپارید. همچنین میبایست در زمان خواب بالش بزرگتری را زیر سرتان قرار دهید. بهتر است هشت ساعت کامل خواب شبانه را فراموش نکنید. اما در واقع کاملا جدی است و به کیفیت پایین خواب مربوط می شود.

مشکلات سینوس: احساس گرفتگی مداوم، دشواری در تنفس و سردردهای شدید همگی مربوط به مسائل سینوسی است که می تواند با جراحی بینی برطرف شود. رفع مشکلات تنفسی در بینی که به دلیل فرم بینی، انحراف بینی و سایر مشکلات که با جراحی بینی باعث عملکرد بهتر بینی میشه. به عنوان مثال بینی های گوشتی پوست ضخیم و چربی دارند که این ویژگی باعث حساسیت جراحی می شود و حتی ممکن است نیاز باشد ضخامت پوست به وسیله عمل بینی با لیزر کاهش یابد. مهمترین ایراد است. این افراد غالبا شب ها به سختی و با دهان باز تنفس می کنند که باعث بدخوابی و خشکی دهان می گردد.

در این مرحله، کلیه اجسامی که در بینی اعم از آتل ها و سایر پانسمانهای بعد از جراحی قرار گرفتهاند توسط جراح برداشته میشوند. ولی در ورزش هایی که نیاز به دویدن دارند و یا فعالیت های بیشتر بدنی در آن ها انجام می شود، بین ۳ الی ۴ ماه بعد از جراحی بینی می توانند ورزش را شروع نمایند. نسخه های دارویی بعد از جراحی که به طور معمول آنتی بیوتیک و داروی ضد درد است در روز جراحی برای شما تجویز خواهد شد. در حقیقت دلایل زیادی برای جراحی زیبایی بینی وجود دارد. جراحی زیبایی بینی ترمیمی: بعضی اوقات نتایج جراحی آن چیزی نیست که ما در نظر داشتیم.

معمولاً حدود یک هفته در محل قرار دارد. اعتماد به نفس: بهبود اعتماد به نفس عامل اصلی یک عمل بینی است. مردان بعد از عمل بینی میتونن علاوه بر بهبود ظاهر و تاثیر مثبت آن، حس افزایش اعتماد به نفس را تجربه کنن. حتما باید کسی در 24 ساعت اول بعد از جراحی شما را همراهی کند. آیا نتیجه جراحی بینی گوشتی باز می گردد؟ در این نوع جراحی به دلیل اینکه نتیجه کاملا طبیعی باشد از حجم بافت بینی به میزان کمی برداشته می شود ولی به مقداری که بینی در کنار گونه ها ظاهری مناسب داشته باشد و نه بیشتر.

دیدگاهتان را بنویسید