سوالات رایج جراحی بینی

به طور کلی راینوپلاستی یک جراحی بدون عارضه است؛ اما همیشه یک دوره کوتاه مدت تورم و کبودی پس از جراحی بینی وجود دارد که این نوع عارضه ها موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود. مدت زمان انجام جراحی بینی، مکان جراحی، تخصص جراح، نوع جراحی و چندین مورد دیگر را می توان از عوامل تأثیر گذار در هزینه عمل رینوپلاستی معرفی کرد که هر کدام در شرایط مختلف می توانند قیمت جراحی بینی را تعیین کنند. توقف مصرف غذاهای تند و پر ادویه برای مدتی کوتاه ، در حین تغذیه بعد از عمل ، گزینه مناسبی می باشد.

از ماساژ بینی پس از عمل غفلت نکنید و حتما برای اولین باری که می خواهید انجام دهید، نزد جراح بینی خود مراجعه نمایید. کلیه سوالات مورد نظر خود را از جراح خود بپرسید ؛ اطلاعات کامل را در خصوص دامنه دوره ریکاوری کسب نمایید. در اغلب موارد، پزشک شما پانسمان موقت بینی را در داخل بینی قرار می دهد تا از عبور مجدد سینوس باز شود و مایع اضافی را در حالی که بافت خود را بهبود می بخشد، جذب کند. وجود پوست ضخیم ، باعث سنگین شدن بافت بینی شده ، و در نتیجه برخی بینی های گوشتی حالت آویخته دارند.

5. یک رطوبت ساز می تواند به شما کمک کند ، تا در حین خواب از راه دهان ، راحت تر نفس بکشید. زمانی که نوک بینی در مقایسه با پل آن پهن تر باشد ، باعث می شود که بینی نسبت به صورت پهن باشد. تنها استثناء، کوچک کردن سوراخ های بینی است ؛ که در آن جراحی مستقیماً بر روی پوست بینی انجام می شود. جراحی راینوپلاستی باید حتماً توسط یک متخصص خوب و با تجربه انجام شود تا از بروز مشکلات بعد از عمل بینی پیشگیری شود.

یکی از آزمایش هایی که پیش از انجام عمل بینی باید انجام شود، آزمایش کم خونی یا همان آنمی است. بینی استخوانی برعکس بینی گوشتی از پوست نازک و استخوان بیشتر برخوردار بوده و فرم دهی و تغییرات آن برای جراح بسیار آسان می باشد. این مانورها شامل کاهش، افزایش یا تنظیم چارچوب استخوان و غضروف می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید