سوالات رایج جراحی بینی

5. بهترین جراح بینی ، باید با صبر و حوصله به سلیقه و خواسته بیمار توجه کند و یک دیدگاه کلی از نتیجه جراحی به فرد بدهد ؛ تا بدین ترتیب فرد بتواند راجع به جراحی يینی خود تصمیم گیری نماید. در مورد کرم پودرها در اطراف صورت هم از روز اول مشکلی وجود ندارد ولی در مورد این مواد آرایشی روی خود بینی و جای بخیه های بینی طبیعتا مدتی باید صبر کرد تا وضعیت التهابات داخل بینی بعد از عمل کاهش پیدا کند و بعد اقدام به این کار کرد که معمولا یک تا دوماه بعد این کار امکان پذیر است.

از 2 هفته قبل از انجام این پروسیجر داروهایی از جمله بروفن که موجب اختلال در انعقاد خون می گردد را مصرف نکنید. قبل از برنامه ریزی برای جراحی بینی، باید با جراح خود ملاقات کنید تا در مورد عوامل مهمی که تعیین می کنند آیا جراحی برای شما خوب عمل می کند یا خیر صحبت کنید. امکان دارد جراحی بینی در بیمارستان یا مرکز جراحی انجام شود. 6. جراح برای شما آزمایش خون یا دیگر تست های آزمایشی تجویز می کند. 3. جراح مربوطه ، سوابق پزشکی شما را بررسی می کند و در مورد شرایط درمانی و داروهای مصرفی شما سوالاتی می پرسد.

در بعضی از افراد، نوع پوست به گونه ای است که وقتی پوست شروع به ترمیم می کند، بازسازی به نحو درست انجام نمی شود و زخم به همراه گوشت اضافه ترمیم می شود. در جراحی بینی گوشتی در برخی مواقع ممکن است نیاز باشد که به بینی تان غضروف اضافه شود که این کار در اصطلاح تقویت غضروف نام دارد. در ادامه دکتر پورصیرفی درباره این پروسه زیبایی اطلاعات کاملی ارائه می دهد.

7. همچنین در جلسه مشاوره ، جراح از زوایای مختلف از بینی شما عکسبرداری می کند و از آن ها در طول عمل جراحی استفاده خواهد کرد. از استعمال دخانیات و هر گونه مشروبات الکلی تا دو هفته بعد از عمل بينی خودداری نماید. 1. بهترین جراح بینی ؛ باید با توجه به نهایت دقت و ظرافت ، تغییرات مورد نیاز را بر روی بینی بیمار اعمال نماید به طوری که نتیجه جراحی يینی دارای تاثیرات مطلوبی باشد.

دیدگاهتان را بنویسید