سوالات رایج جراحی بینی

5- درد و کبودی بعد از عمل زیبایی بینی چه مدت طول می کشد تا از بین رود؟ برای کاهش بیشتر احتمال خونریزی و تورم، پزشک ممکن است از شما می خواهد که به مدت چندین هفته پس از جراحی اقدامات احتیاطی را دنبال کنید. 11. انجام فعالیت های سنگین به مدت 6 هفته ممنوع می باشد. آیا افراد مبتلا به کم خونی می توانند جراحی بینی انجام دهند؟

برخی از افراد خواستار طبیعی بودن بینی بعد از جراحی بوده و برخی دیگر تمایل دارند که نتیجه جراحی بینی در صورت شان مشخص بوده و بینی شان حالت عروسکی داشته باشد. بهترین راه درمان شکستگی ها جراحی بینی شکسته است که در آن استخوان بینی و غضروف آن ترمیم میشود .

سلیقه بیمار: افراد باید به طور شفاف و صادقانه با جراح بینی خود در رابطه با انتظاراتی که از جراحی زیبایی بینی دارند صحبت کنند تا جراح در هنگام انتخاب بهترین فرم بینی سلیقه فرد را نیز در نظر بگیرد. تهیه لیست: برای اینکه بتوانید در انتخاب جراح بینی به بهترین شکل ممکن عمل کنید لازم است تا اسامی جراحان بینی خوب را در یک لیست گردآوری نمایید. جراحی بینی ، با رفع این بدشکلی ، مشکل احساس خجالت را در فرد رفع کرده و به او کمک می کند تا در زمان حضور در جمع و گفتگو با دیگران ، احساس مطلوبی را نسبت به شکل زیبای بینی خود داشته باشد.

بینی گوشتی یک بینی با پوست ضخیم و غدد چربی زیاد و عضروف نسبتاً کوچک و ظریف است. آفتاب زیاد ممکن است باعث تغییر رنگ نامنظم و دائمی در پوست بینی شما شود. یبوست می تواند شما را تحت فشار قرار دهد و باعث فشار بر محل جراحی شود. معمولاً حدود یک هفته در محل قرار دارد. این متد برای افرادی مناسب به نظر می رسد که صاحب یک بینی بی نقص هستند و تنها نوک بینی آن ها مشکلاتی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید