رینوپلاستی + هزینه و مشاوره رایگان

کم برداشتن چربی زیر پوست بینی سبب میشود فرم بینی پس از جراحی ظاهر بدی داشته باشد. اما سپتوپلاستی فقط برای رفع انحراف و بهبود تنفس انجام می شود و تغییری در فرم ظاهری آن ایجاد نمی شود. ورم بعد از عمل در جراحی بینی های گوشتی چه زمانی طول می کشد؟ اگر چه عمل بینی عروسکی ، یکی از مدل های بینی محبوب در میان خانم هاست ، ولی باید به این نکته توجه داشت ، که این جراحی با همه نوع ساختار چهره ای ، همخوانی مناسبی نداشته و نیازمند برخورداری از چهره ای با ویژگی های خاص ، می باشد.

انسان طبیعتا به زیبایی و زیبا ترشدن علاقه مند است با پیشرفت علم پزشکی این امکان برای افراد فراهم شده که به سمت عمل های جراحی گوناگونی روی آورند و به خصوص عمل زیبایی بینی که بیشترین متقاضی را در بین عمل های دیگر دارد. بینی در جلو و مرکز صورت واقع شده است و پایه و اساس زیبایی صورت را فراهم میآورد.

تامپون، پنبه یا فیتیلیه در واقع نوعی گاز استریل است که شکلی لوله مانند داشته و پس از آغشته شدن با پماد تتراسایکلین بعد از عمل جراحی بینی استفاده میشود. همچنین ورزشهای ایروبیک میتوانند یک ماه الی یک ماه و نیم بعد از عمل بینی شروع شوند. به این صورت که پس از انجام عمل، جراح به طور معمول به منظور جلوگیری از خونریزی تامپون را در دورن بینی میگذارد.

شاید بتوان تفاوت اصلی بین بینیهای استخوانی و گوشتی را در پوستشان خلاصه کرد. عمل بینی گوشتی دارای محدودیت و حساسیت بیشتری نسبت به عمل بینی استخوانی است. در روشهایی که قبلا برای عمل بینی گوشتی انجام میگرفت، پس از تراشیدن، غضروف نازکتر میشد. زیرا با انجام این روش غضروف بینی قویتر میشود و مانع از بازگشت آن به حالت اولیه میشود.

دیدگاهتان را بنویسید