رینوپلاستی + هزینه و مشاوره رایگان

قرار گرفتن در معرض هر گونه منبع حرارتی شدید می تواند باعث بالا رفتن دمای بدن شده و ممکن است آسیب هایی را به رگ ها در ناحیه درمان شده وارد کند. حمام با کمک یک فرد دیگر و در وان اشکالی ندارد ولی از دوش گرفتن پرهیز شود. ترک سیگار به کاهش سرفه و خونریزی بعد از عمل کمک میکند. افراد سیگاری باید تلاش کنند سیگار را ترک کنند یا حداقل تعداد سیگارها را کاهش دهند. 4. مدتی قبل از عمل باید سیگار را کنار بگذارید.

وجود هر چیزی در معده احتمال عوارض بیهوشی مثل آسپیراسیون (ورود مواد خارجی به مجاری هوایی) را افزایش میدهد. استراحت، موثرترین چیزی است که به بهبود شما کمک میکند. قرار دادن یخ روی صورت، پل بینی و چشمها تا حد تحمل، به کاهش کبودی، خونریزی و درد بعد از عمل کمک میکند. این داروها خطر خونریزی پس از عمل را افزایش میدهند. تغییراتی که ممکن است این حس را در شما ایجاد کند که به اندازه کافی خوب و زیبا نیستید. در واقع عمل بینی خیلی دردناک نیست و در بهبودی پس از جراحی زیبایی بینی، ناراحتی ناشی از گرفتگی بینی مسئلهی مهمتری است.

گرفتگی بینی و فشار بر روی سینوسها، همان چیزی است که هنگام بیدار شدن بعد از بیهوشی باید انتظار داشته باشید. 3. چند ساعت قبل از عمل چیزی نخورید. چرا که برخی از داروها می توانند عوارض قبل یا بعد از عمل جراحی ایجاد کنند. پس از عمل زیبایی بینی منتظر چه اتفاقاتی باشیم؟

اگر جراح مهارت و تخصص بالا در این جراحی داشته باشد، هیچ گونه اثری از بخیه روی بینی باقی نخواهد ماند. در زیر به بررسی مهم ترین عوارض بلندمدت عمل زیبایی بینی پرداختهایم. پزشک، اهداف منحصر به فرد شما را بررسی کرده و نقص های زیبایی و فانکشنال بینی تان را که مایل به اصلاح و درمان شدن آنها هستید، مورد ارزیابی قرار می دهد. به یاد داشته باشید که کمپرس سرد را مستقیما روی بینی خود قرار ندهید و آن را فقط بر روی پیشانی یا گونه خود بگذارید. توصیه مکرر به بیماران عزیز این است که نباید اصرار داشته باشند که اندازه بینی خود را در عمل بینی بیشازحد کوچک کنند.

دیدگاهتان را بنویسید