دلایل انجام جراحی بینی – دکتر فرزان رضایی

اول اینکه فیلر نمی تواند ساختار بینی را عوض کرد و دوم این که تزریق فیلر، یک روش موقتی برای بینی به شمار می رود و تاثیر آن به مرور زمان از بین خواهد رفت. بر اساس شرایط بیمار، جراح ممکن است یک برش در زیر بینی و بین دو سوراخ بینی ایجاد کند ( که با نام تکنیک جراحی باز شناخته می شود) یا برشها را در طول خط سوراخ های بینی ایجاد می کند (که با نام تکنیک جراحی بسته شناخته می شود) جراح پس از آن غضروف بینی را برداشته یا دوباره تنظیم می کند یا در برخی موارد استخوان بینی را شکسته و بینی را دوباره شکل می دهد.

چه زمان می توان نتیجه جراحی بینی را مشاهده کرد؟ 3. مزیت یگر جراحی بینی باز، از نظر دکتر ماریا مرادی، فراهم آوردن امکان استفاده از تکنیک های گرافتینگ در بسیاری از مورد های تحت درمان می باشد. بعد از جراحی بینی اگر از تامپون استفاده نشود، به دلیل زخم ها و افتادگی و شلی بافت های بینی، امکان چسبیدن مجاری بینی خیلی بالاست. افرادی که بینی آنها به دلیل وارد آمدن ضربه آسیب دیده و گاهاً دچار شکستگی یا انحراف و مشکلاتی در شکل ظاهر و عملکرد بینی شده اند.

انگیزه برای رینوپلاستی گاهی تغییر شکل ظاهری و گاهی بهبود تنفس و در مواردی، هر دوی آنها می باشد، در این مقاله که توسط دکتر ماریا مرادی تهیه شده است همراه باشید تا هر آنچه درباره این عمل جراحی نیاز است را بدانید. 7- احتمالا بعد از جراحی بینی نیاز به یک یا دوبار مراجعه به پزشکتان باشد. به طور کلی پس از عمل بینی زمان حضورتان در کلینیک یا بیمارستان اصلا طولانی نخواهد شد.

1- پس از عمل میبایست چند ساعتی را در بیمارستان یا کلینیک بمانید. جراح در مرحله بعد به برداشتن یا صاف کردن بافت به شکل مورد نیاز دست می زند. با توجه به این که در روش عمل بسته بینی هیچ برش خارجی ایجاد نمی شود پس زخمی نیز بر روی پوست بر جای نمی ماند، برش های این روش در نواحی داخلی بینی ایجاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید