جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

معمولاً افرادی که دارای بینی عقابی هستند و استخوان بینیشان حالت حلالی دارد کاندیدای مناسبی برای این نوع عمل میباشند. اما از لحاظ کلی میتوان آنها را به همین سه دستهای که ذکر شد تقسیم کرد؛ چرا که بینی از لحاظ آناتومی و نوع جراحی، به طیفهای تخصصی و گستردهای تقسیم میشود که اطلاع از چگونگی آن چندان اهمیتی ندارد. نسخه های دارویی بعد از جراحی که به طور معمول آنتی بیوتیک و داروی ضد درد است در روز جراحی برای شما تجویز خواهد شد. در آخرین مرحله جراحی، بینی گچ گرفته خواهد شد تا جلوی هرگونه تغییر شکل را بگیرد.

جراحی زیبایی بینی جراحی برای تغییر شکل بینی است. شکستگی بینی را برطرف کنید: چه ناشی از زمین خوردن، چه تصادف و چه دعوا، تغییر شکل بینی می تواند بر ظاهر و عملکرد بینی تأثیر منفی بگذارد و همچنین باعث ایجاد درد شود. این جراحی از دسته جراحیهایی است که با بیهوشی صورت میگیرد. با توجه به این که در روش عمل بسته بینی هیچ برش خارجی ایجاد نمی شود پس زخمی نیز بر روی پوست بر جای نمی ماند، برش های این روش در نواحی داخلی بینی ایجاد می شود. بنابراین باید گفت که بانوان قبل از انجام عمل رینوپلاستی باید درک درستی از عمل ینی و فرم مناسب بینی داشته باشند تا نتیجه باب میلشان حاصل شود.

همچنین توقع زنان از جراحی بینی متفاوت تر از نتیجه ای است که مردان توقع دارند. اگر مایل هستید که در این مورد بدونید حتما این قسمت و بخونید میخوام چیزایی مهمی و بهتون بگم که قبل مراجعه به مطب پزشک برای عمل، حتما باید انجام بدید. در مورد انتظارات خود بحث کنید شما و پزشکتان باید در مورد انگیزه ها و انتظارات خود صحبت کنید. به مدت دو هفته قبل از جراحی از مصرف آسپرین، ایبوپروفن، ناپروکسن و سایر داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی، ویتامین E، مکمل های گیاهی یا هر داروی حاوی این ترکیبات خودداری کنید.

در حقیقت دلایل زیادی برای جراحی زیبایی بینی وجود دارد. جراحی زیبایی بینی می تواند مشکلات زیادی را در مورد بینی از جمله اندازه بینی (در رابطه با صورت)، عرض بینی، اندازه و موقعیت سوراخهای بینی، و مشخصات ظاهری بینی (با کوچک کردن قوزهای قابل مشاهده ، برجستگی ها یا فرورفتگی های روی سطح پل) برطرف سازد. در این روش پیکر تراشی؛ چربی اضافه توسط جراح لیپوساکشن با استفاده از کانولا (لوله ساکشن) از بدن کشیده و خارج می شود. امروزه دیگر مدل های جراحی بینی فانتزی و عروسکی از محبوبیت برخوردار نیستند و افراد به دنبال عمل بینی طبیعی می باشند .

دیدگاهتان را بنویسید