جراحی زیبایی بینی – مزایا، عوارض و هزینه رینوپلاستی – کلینیک هلیا

از این رو ، روش های متعدد جراحی برای اصلاح معایب این نوع بینی ، به کار گرفته می شوند. موضوع دیگر مرتبط با بینی های گوشتی ، فرایند بهبود آن است. انتظار داشتن یک بینی نازک و کوچک ، در عین داشتن یک بینی پهن و ضخیم ، یک انتظار غیر منطقی محسوب می شود. معمولاً بینی افراد دارای بینی گوشتی ، دارای پل صاف و نوک پهن می باشد. در صورت برجسته بودن ، باعث پهن دیده شدن بینی می شوند.

به منظور تضمین موفق بودن نتایج ، مشارکت فعال در فرایند جراحی از اهمیت زیادی برخوردار است. با توجه به ضعیف بودن غضروف در بینی های گوشتی ، این غضروف از ناحیه دیگری گرفته شده ، و برای شکل دهی مجدد به بینی ، به بخش دیگری پیوند زده می شود. یک متخصص جراح با تجربه ، می تواند با ملایمت و مهارت، لایه زیر جلدی ضخیم در بینی های گوشتی را نازک کند. زمانی که تکنیک های صحیح با دستان هنرمند جراح ماهر و با تجربه بر روی بینی گوشتی اجرا می شود ؛ نتایج بسیار زیبایی بدست می آید.

جراح بینی نخست بینی را مورد بررسی قرار داده ، و تناسبات آن با چشم ها ، گونه ها ، چانه و دیگر ویژگی های صورت را مد نظر قرار می دهد. در جلسه مشاوره توضیح در مورد داروهایی که در حال مصرف آن ها هستید و گزارش بیماری های خاص خود، جزو الزامات است.

کلیه سوالات مورد نظر خود را از جراح خود بپرسید ؛ اطلاعات کامل را در خصوص دامنه دوره ریکاوری کسب نمایید. اکنون با انجام جراحی زیبایی بینی گوشتی در دستان یک جراح ماهر و خلاق ، بیمار می تواند از داشتن بینی که دیگر ویژگی های صورت را تکمیل می کند ، لذت ببرد. همچنین وزن پوست در بینی های گوشتی ، باعث می شود که نوک بینی به سمت پایین کشیده شود. برای مثال برای مطالعه کتاب، سرتان را به مدت طولانی پایین نیندازید. همچنین به مهارت و ظرافت فوق العاده ای برای جلوگیری از مختل نمودن جریان خون به پوست و پیشگیری از نکروز پوست ، نیاز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید