جراحی بینی گوشتی ⭐ ⭐ هزینه عمل بینی گوشتی ✔ دکتر علیرضا محبی

علاوه بر این، هر فشاری که به بینی وارد شود میتواند اثر نامطلوبی داشته باشد. زیرا ممکن است حاوی موادی باشند که بر عمل زیبایی بینی و نتیجه آن تأثیر داشته باشند. طی ۱۰ روز قبل و بعد از عمل جراحی زیبایی بینی، آسپرین یا هر محصول حاوی آسپرین نباید مصرف شود. طی ۷ روز بعد از جراحی داروهای ضد التهاب غیر استروئیدی (NSAID) نباید مصرف شوند. در طی بهبودی پس از عمل زیبایی بینی، وجود خونریزی جزئی از بینی، تورم و کبودی در ناحیه بینی، لب بالا، گونهها یا اطراف چشم برای چندین روز پس از جراحی طبیعی است.

در این شرایط چای و عسل به نرم کردن گلو کمک میکند. این کار نه تنها میتواند مجاری بینی شما را تسکین دهد، بلکه میتواند گلو را هم آرام کند. بسیاری از بیماران، خشکی گلو و خشکی لب را به عنوان آزاردهندهترین عوارض جانبی عمل بینی مطرح میکنند. آیا جراحی بینی عوارض دارد ؟ آتل به کاهش تورم بینی و فرم گرفتن بینی کمک میکند. جراحی زیبایی به روش بسته به طور کلی روشی است که اولویت دارد؛ زیرا تمام برش های جراحی در داخل بینی انجام می شود و زخم ها همه داخلی هستند؛ با انکه برش ها پنهان هستند، جراح هنوز می تواند به نقاط زیادی از بینی دسترسی پیدا کند تا به طیف وسیعی از موارد زیبایی و ساختاری رسیدگی کند.

این طبیعی است که هنگام بحث در مورد ظاهر خود کمی خجالتی شوید، اما بسیار مهم است که با جراح خود در مورد خواسته ها و اهداف خود برای جراحی صحبت کنید. دکتر منافی همواره واقعیت ها را با بیماران رینوپلاستی خود مطرح میکند و همانطوری که واقعبینی بیمارنشان را چک میکند، در حد منطقی به این مراجعین قول بهبودی میدهد و قولهای نشدنی نمیدهد و لذا در اکثریت مواقع بعد از عمل بیماران خوشحال تر از آنی هستند که قبلاً قولش را گرفته بودند. 21. صبور باشید و برای رسیدن به نتیجه نهایی، بیش از حد عجله به خرج ندهید.

هنر یکی دیگر از عوامل مهم است، زیرا جراح بینی علاوه بر این مهارت و تجربه کافی باید هنر نیز داشته باشد تا بتواند نتیجه عمل بینی را به نتیجه دلخواه بیمار برساند. دسته اول بینی هایی هستند که پوست آن ها مقدار چربی بسیار زیادی تولید می کند ، نتیجه جراحی این نوع بینی های گوشتی از دسته دیگر موفقیت آمیزتر می باشد. بعد از عمل بینی بهتر است یک غذای سبک، نرم و خنک بخورید.

دیدگاهتان را بنویسید