جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

هنگام مسواک زدن، خیلی با ملایمت رفتار کرده تا فشار بیش از حدی به بینی وارد نشود. ولی بسیاری از مردم تمایل دارند بینی مشابه بینی این افراد داشته باشند. همانطور که از نام این مدل می توان حدس زد، ویژگی های دو مدل بینی طبیعی و فانتزی، در مدل بینی نیمه فانتزی در هم تلفیق شده اند. بیشتر تورم و التهاب در چند هفته اول بعد از جراحی بینی از بین می رود ولی برای مشاهده نتیجه کامل، نیاز است که 6 ماه تا دو سال صبر کرد.

به طور معمول، بیماران می توانند در عرض دو هفته بعد از جراحی به زندگی عادی بازگردند. اگر فرد احساس سلامتی کند و کار سبکی داشته باشد، منعی برای بازگشت به کار بعد از یک هفته نیست. در این مرحله بینی تخلیه می شود و معمولاً فرد احساس سبکی و تمیزی می کند. به این ترتیب هرگونه زخمی ضدعفونی می شود.

از بلند کردن کودکان و نوزادان خودداری کنید زیرا همین مورد هم می تواند موجب آسیب به بینی شود. تامپون به منظور جلوگیری از بسته شدن مجاری بینی مورد استفاده قرار می گیرند. رینوپلاستی یک روند بسیار بی خطر است که میلیون ها نفر در سراسر دنیا، بدون درگیر شدن با مشکلات، از این جراحی به شکلی موفقیت آمیز بهره مند شده اند. در این نحوه از خوابیدن که سر بالاتر از سطح بدن قرار گرفته است امکان خونریزی از بین می رود.

مهم ترین کاری که بیمار باید انجام دهد این است که از داروهای رقیق کننده خون مانند آسپیرین و ایبوپروفن استفاده نکرده تا بعد از جراحی خونریزی بیش از حد رخ ندهد. به این دلیل که فعالیت های فیزیکی و ورزش کردن، احتمال خونریزی را بعد از جراحی بینی افزایش می دهند. در این روش که بیش از 90 در صد از جراحیهای بینی را شامل میشود پوست بینی از تیغه وسط آن که کلولا نام دارد برش داده شده و پوست و بافت نرم از ساختارهای زیرین بینی که غضروف نام دارند برداشته میشوند تا جراح بتواند آناتومی بینی را ببیند.

دیدگاهتان را بنویسید