جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

پزشک شما بهترین انتخاب را به شما توصیه می کند. بر اساس بررسی های انجام شده، تعداد افرادی که به منظور جراحی بینی به کلینیک ها و بیمارستان ها مراجعه می کنند هر سال رو به افزایش است. از دانش ریاضی آگاهی کامل داشته و علاوه بر آن از دانش زیبایی شناسی نیز مطلع می باشد. البته، در برخی موارد به دلیل نامناسب بودن کلیت بینی، ماهرترین جراحان نیز قادر به عملهای موفق نمیشوند که همین مسئله میتواند بر روی رزومه آنها تاثیر منفی بگذارد. پزشک همچنین برای محافظت و پشتیبانی از بینی، روی بینی آتل می زند.

جراح بینی می تواند از روش جراحی زیبایی بینی به شیوه بسته یا باز برای انجام این جراحی کمک بگیرد. همانطور که همه ما می دانیم بینی یکی از اعضای اصلی صورت است که تاثیر زیادی در زیبایی چهره هر فردی دارد. جراح در صورت لزوم برشهای دیگری را در چینهای طبیعی سوراخ بینی ایجاد میکند تا اندازه این سوراخها را تغییر دهد. در صورت انحراف تیغه بینی، می توان آن را صاف کرد و برای بهبود تنفس، بافت های داخل بینی را کاهش داد. آیا انجام جراحی بینی برای شما مناسب است؟

آیا امکان دارد که تغییر شکل بینی به شیوه دیگری به جز جراحی انجام گیرد؟ بعد از برداشتن اسپلینت، در طول دوره چسب زدن به بینی، به راحتی می توانید حمام کنید. با تزریق فیلر های پوستی به برخی از نواحی بینی، توسط جراح بینی با تجربه و ماهر، می توان سطح صاف تری برای بینی ایجاد نموده و نوک بینی را تغییر شکل داده و حتی ظاهر بینی را متقارن تر نمود. این گزینه ها شامل تزریق وریدی یا بیهوشی عمومی است. بهتر است بعد از تزریق کورتون به مدت 2 هفته از چسب بینی استفاده نکنید.

تا دو هفته بعد از جراحي بيني از استعمال دخانیات خودداری کند. گاهی اوقات بعد از جراحی اولیه نتیجه مطلوب گرفته نشود نیاز به جراحی ثانویه است که به آن عمل ترمیمی گفته میشود برای کسب اطلاعات بیشتر درمورد این نوع از جراحی به صفحه جراحی بینی ترمیمی مراجعه کنید. بعضی از افراد برای درمان مشکلاتی که بینیشون داره و آزارشون میده سراغ عمل بینی میرن و بعضی دیگه برای زیباتر کردن چهره خودشون. بسیاری به دلیل مشکلات تنفسی و یا ظاهری به سراغ آن میروند. جراحی بینی گوشتی به منظور تغییر شکل ابعاد و در نهایت زیبایی بینی فرد مورد استفاده قرار میگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید