جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

تنفس را بهبود ببخشید: افرادی که دچار مشکلات تنفسی طولانی مدت، حتی مادرزادی هستند، اغلب از تفاوتی که جراحی زیبایی بینی برای آنها ایجاد می کند متحیر می شوند. زیرا عینک زدن سبب وارد شدن فشار روی بینی شما میشود و حتی ممکن است در تغییر شکل آن اثر داشته باشد. کم برداشتن چربی زیر پوست بینی سبب میشود فرم بینی پس از جراحی ظاهر بدی داشته باشد.

از خوردن غذاهای سفت و غذاهایی که نیاز به جویدن زیاد دارند خودداری کنید. هر زمان که شما احساس راحتی می کنید، می توانید به خوردن غذای جامد برگردید. اقدامات قبل از جراحی بینی صورت می گیرد تا بتوان به راحتی جراحی را انجام داد و عمل موفقی را پشت سر گذاشت. اگر نحوه درست آن را نمی دانید از جراح خود بپرسید. به طور کلی جراحی بینی، تغییر محسوسی در صدای شما به وجود نمی آورد و اگر هم تغییری در کار باشد، آنقدر کوچک است که چندان به چشم نیاید.

زیرا عمل جویدن با وجود بینی عمل کرده برایتان بسیار دشوار خواهد بود. زیرا ممکن است در صورت صحیح نچسباندن چسب، بینی شما کج شده و حالت بدی به خود بگیرد. در مدتی که پانسمان روی بینی شما قرار دارد از ایستاده دوش گرفتن خودداری کنید. در این قرداد خلاصه­ای از همین آموزش­های قبل عمل آورده شده و مورد تاکید قرار گرفته­اند و در حکم تعهدنامه­ای است که پزشک و بیمار برای همیشه به آن متعهد و ملزم خواهند بود.

در طول مدت پانسمان و قرار گرفتن پد پزشکی در بینی، باید تنفس از راه دهان را انجام دهید. سوابق تحصیلی ، کاری و خدمات آنها در حوزه پزشکی را بررسی کنید. پس از سن بلوغ و رشد شخص، با انجام جراحی تیغه بینی میتوان مشکلات آن را برطرف کرد.

دیدگاهتان را بنویسید