جراحی بینی فوق العاده نچرال استاتیک 👃🏻 توسط دکتر روزینا بشارتی زاده⭐

برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص توصیه میکنیم که حتماً تا پایان این مطلب با ما همراه باشید تا بتوانید ضمن آشنایی با روشهای جراحی بینی گوشتی و همچنین عمل زیبایی بینی گوشتی اطلاعات بیشتری را در این زمینه کسب نمایید. در بینی های گوشتی با پوست ضخیم فرآیند جراحی کمی پیچیده تر و حساس تر می شود. و اما در برخی موارد نیاز به ترمیم عمل بینی پیش می آید که دلایل مختلف خود را خواهد داشت، از وسواس بیش از حد فرد گرفته تا دلایل کاملاً واقعی و منطقی. اما قبل عمل به من گوش زد کرده بودند که پکیجی که داخل بینی قرار داده میشود بدترین قسمت داستان است و بدترین حس را القا میکنند.

امیدواریم شكل بینی شما بعد از عمل، همینطور باشد. بعد از اینکه دکتر پنبه و پلاستیک هایی که بعد عمل داخل بینی قرار داده است را به بیرون می کشد حالتی بسیار عالی برای شما اتفاق می افتد. همچنین برای چسب زدن به بینی و انجام معاینات لازم، در فواصل زمانی مشخصی به پزشک مراجعه می شود. هنگامی که فیلتر داخلی 5-3 روز بعد بیرون می آید این اتفاق حال به هم زن ترین و قشنگ ترین اتفاق زندگی است که تا به حال تجربه کرده اید؟ بله این دو جراحی با هم متفاوت است. دو هفته قبل از جراحی از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید.

پس از چند هفته که نشانه های تورم در بافت های داخلی بینی شما از بین رفتن، حس بویایی دوباره مثل سابق برای شما شکل می گیرد. خطرناک بودن یا بی خطر بودن فرایند عمل بینی ، فاکتوری است که می توان آن را مستقیماً به مهارت و دانش جراح نسبت داد. خاطرات عمل جراحی بینی یک بیمار:من اشتباه میکردم دوره نقاهت به اون اندازه ای که من تصور میکردم درد نداشت و اذیت نکرد. قبل از جراحی، عکس های بیماران مختلف جراح منتخب خود را مشاهده کنید و پزشک را از جنبه هایی که خواهان تغییر یافتن آنها در ساختار بینی خود هستید، مطلع سازید.

همچنین پس از یک سال جراح قادر به تشخیص تمام ایردات باقی مانده یا پدید آمده از رینوپلاستی اولیه می باشد. زمانی که شما به جراح بینی مراجعه می کنید وی براساس معاینات و بررسی های اولیه بینی شما، از میزان پیچیدگی روند عمل بینی شما آگاه خواهد شد و در ادامه با لحاظ کردن بسیاری از موارد می تواند هزینه های تقریبی را به شما اعلام کند. در ترمیم عمل بینی می بایستی ایراداتی که در عمل اول ایجاد شده و پس از مدتی نیز رفع نگردیده از بین برود. حتماً پیش از عمل داروهای مصرفی خود را به پزشک اطلاع دهید.

دیدگاهتان را بنویسید