جراحی بینی|قیمت+عوارض+عکس و فیلم از جراحی زیبایی بینی

البته این نکات را هم باید توجه داشته باشیم که بعضی از زیبا جویان بخاطر بزرگ بودن بینی بیش از حد و یا انحنا بینی ، افتادگی بینی ، رفع قوز بینی ، رفع گوشت زیاد بینی و یا با نوک بینی خود مشکل دارند به پزشک مراجعه می کنند .

بینی با توجه به ویژگی ها و مشخصاتی که در هر فرد دارد به بینی گوشتی ، استخوانی ، غضروفی تقسیم شده است. در جراحی بینی استخوانی، به وسیله برش ها و اتصال دوباره بافت ها، مشکلاتی نظیر قوز بینی، انحراف تیغه، افتادگی نوک بینی یا کوچک و بزرگ بودن سوراخ های بینی بر طرف میشوند.

پس از تکمیل، چسب ها باید به خوبی پوست بینی را فشرده نمایند. به همین جهت باید به خوبی استراحت کرده تا دچار خونریزی و تورم بیشتر در ناحیه بینی نشوید. یک نفر همراه را نیز باید برای در کنار خود داشتن در تمامی مراحل در نظر داشته باشید. تفاوت های این مدل بینی با بینی گوشتی باعث می شود شرایط جراحی رینوپلاستی برای آن نیز متفاوت باشد. این دو ویژگی باعث بروز تمایزات بسیاری در عمل زیبایی بینی برای دو فرم بینی گوشتی و استخوانی می شوند.

در نتیجه بخشی جراحی بینی های استخوانی بسیار بالاتر خواهد بود. عوارضی که برای افراد دارای بینی استخوانی بعد از جراحی پدید می آید، همان عوارض معمول جراحی بینی است. یکی از دغدغه های افراد پس از پشت سر گذاشتن عمل بینی، به غذا خوردن مربوط می شود. افراد مبتلا به دیابت در زمان تصمیم گیری برای انجام جراحی بینی ، دچار نگرانی هایی می شوند ، چون این ریسک وجود دارد که بهبود بعد از روند جراحی بینی ، با مشکلاتی روبرو شود.

دیدگاهتان را بنویسید