کاناپه یعنی جایی برای استراحت

میتوان یک لایه نان دیگر نیز روی آن قرار داده و سپس آن را تزئین کرد. در کل کلاب به ساندویچهای روباز گفته میشود که از چند لایه نان تست و مواد ساده و در دسترس درست میشوند. همانطور که گفتیم انواع غذاها قابلیت درستشدت بصورت فینگرفود را دارند؛ هرچند شاید بیشتر بتوان میانوعده ها را بصورت لقمههای کوچک درآورد، ولی امروزه انواع صبحانه، دسر یا پیشغذا، سالاد، ترکیب میوهها، شیرینی و تارت و انواع و اقسام غذاهای اصلی از جمله ساندویچهای مختلف، کوکو، کوفتهقلقلی، پاستا، پیتزا، لازانیا، تهچین، سمبوسه و فلافل، دلمه، سوشی و حتی میزراقاسمی و کشک بادمجان را طبق سلیقههای مختلف به صورت فینگرفود در آورده میشوند.

کلاب ژامبون و پنیر یکی از سادهترین نوع ساندویچهای کلاب است و جزء فینگر فودهای سرد به حساب میآید. هدف از عکاسی تبلیغاتی ارائه تصاویری مجذوب کننده از محصول است. ما برای ایجاد حس کنجکاوی و تهیج مخاطب به منظور خرید محصول، عکاسی تبلیغاتی انجام میدهیم. عکاسی تبلیغاتی فقط ارائه چند عکس باکیفیت و ادیت شده از محصولات غذایی نیست. زیرا محصول جدید و با کیفیت فقط در صورت استقبال مخاطبین، در رقابت با سایر رقبا موفق میشود.

تیم انعکاس با استفاده از عکاسی حرفهای در زمینه تبلیغات و معرفی محصول به شما کمک میکند. در نتیجه تلاش برای معرفی و فروش محصول بیفایده خواهد بود. معرفی فینگرفود باید به گونهای باشد که باعث ایجاد اعتماد در بین مخاطبین شود. برای معرفی و تبلیغات فینگرفود باید عکسهایی که بیانگر اندازه کوچک و تنوع آن است را ارائه کنیم.

شاید یکی از مهمترین علل علاقه مردم به فینگرفود، مناسب بودن ابعاد اون هست؛ فینگر فود نه اونقدر کوچکه که مزه مشخصی نداشته باشه و نه اونقدر بزرگه که دل رو بزنه! کمی از سبزیها را با مرغ و سیب زمینیهای آبپز شده در یک ظرف بریزید. در یک کاسه تخممرغ و شیر را با کمی نمک و فلفل هم بزنید. چنانچه شما هم قصد دارید از انواع فینگرفود برای پذیرایی در میهمانی های خود استفاده کنید، پیشنهاد میکنیم آنچه که در ادامه میآید را مطالعه کنید. به این شکل که دانههای خشکشدهٔ ذرت را درون روغن سرخ میکنند تا ترد شده و پف کند.

دیدگاهتان را بنویسید