همه چیز درباره عمل بینی + (هزینه عمل بینی)

در این فرایند از قالب های کنترلی استفاده می شود که طرح اولیه آن در طول جلسه مشاوره و بعد از بررسی انتظارات و ویژگی های مد نظر و قابل اجرا بر روی بینی ، شکل می گیرد. اینکه جراحی بینی صدای شما را تغییر دهد، یک مورد بسیار نادر است با این وجود احتمال یک تغییر بسیار کوچک وجود دارد. پس از سپری شدن یک هفته میتوانید این گچ را بردارید. اگر نیاز به استفاده از غضرف باشد، جراح بینی از گوش ها و یا غضروف های اضافه در خود بینی برای این کار استفاده می کند.

جراح شما ممکن است از یک برنامه کامپیوتری برای پردازش تصاویر استفاده کند تا انواع نتایج ممکن را به شما نشان دهد. مطالب مربوط به نحوه انجام فرایند و چیز هایی که برای تضمین دستیابی به یک نتیجه مثبت الزامی است را بخوانید. ولی اگر کمیت خون خارج شده از بینی زیاد بوده و با گذر زمان متوقف نشد، به پزشک خود اطلاع دهید. به آرامی مسواک بزنید طوری که لب بالایی زیاد حرکت نکند. افرادی که بدن آنها به نوعی بدشکل بوده و یا از نظر روحی و روانی دچار اختلال هستند.

8- تا چه زمانی بعد از جراحی زیبایی بینی میتوان از عینک استفاده کرد؟ عمل زیبایی بینی متناسب با دامنه گستردگی مشکلات و ایرادات در بینی ، متغیر می باشد. در ویدئوی زیر بینی با نوک دراز و افتاده توام با کجی بینی و کجی محور صورت که توسط دکتر سامی عمل شده و نتیجه آن بینی نسبتا طبیعی می باشد را مشاهده می کنید. در صورت مبتلا شدن به سرماخوردگی باید عمل جراحی بینی را به زمان دیگری موکول کنید. جراح بینی خوب سعی بر جلب اعتماد بیمار می کند تا فرد با آرمش خاطر اقدام به جراحی بینی نماید.

در روز عمل فرد بیمار باید از خوردن برخی از غذاها خودداری کرده و برخی دیگر از غذاها را باید استفاده کند. از دیگر عوارض بلندمدت آن، خون دماغ شدن فرد در برخی از اوقات است. سعی کنید از غذاهایی که به شکل مایع یا پوره هستند مصرف کنید. همچنین چسب زدن موجب دستیابی به نتایج بسیار بهتری در ظاهر بینی می شود. همچنین با کمک این تکنیک میتوان تقارن بینی را تا حد زیادی بهبود بخشید. در ادامه به بررسی ویژگی های هر یک از این سه مدل می پردازیم.

دیدگاهتان را بنویسید