همه چیز درباره عمل بینی + (هزینه عمل بینی)

این عمل، جراحی پیچیده و حساسی است كه برای اصلاح بدشكلی ­های ظاهری بینی، بازسازی و رفع اختلالات ساختمانی بینی كه باعث زشتی و عدم تناسب بینی با صورت می­گردد انجام می ­شود. نقطه قوت این روش دید وسیع جراح بینی می باشد، از معایب روش جراحی بینی باز این است که در این روش تورم و دوره نقاهت بیشتر است، و جای بخیه و اسکار نیز ممکن است باقی بماند. برخی از افراد بر این باورند که عمل بینی تنها برای زیبا شدن بینی انجام می گیرد ، اما باید این نکته را در نظر بگیرید که این جراحی صرفاً جنبه زیبایی ندارد و افرادی که از مشکلاتی همچون پولیپ بینی ، انحراف بینی و غیره رنج می برند نیز می توانند اقدام به انجام این عمل کنند.

قبل از چسباندن چسب بر روی بینی، حتماً بینی و گونه ها را خوب با پد الکلی تمیز کنید. شما می­توانید بر روی عكس­های خودتان، نظراتتان را بیان كنید و انتظارات و توقعات خود از جراحی را توضیح دهید. عكس­هایی كه از شما تهیه می ­شود علاوه بر چاپ، بر روی CD ذخیره و به شما تحویل می­گردد. در ویزیت اولیه مشخص می­ شود كه آیا بینی شما احتیاج به عمل دارد و یا اینكه شما چقدر از این عمل جراحی سود می­برید؟ از این عكس­ها برای آنالیز قبل و بعد جراحی استفاده می ­شود. بعد از جراحی بینی لازم است تامپون در بینی استفاده شود تا از خونریزی و ورم آن در روزهای اولیه بعد از عمل جلوگیری شود.

بهتر است تا حدود 3 ماه بعد از عمل بینی، از عینک استفاده نشود و افرادی که عینکی هستند می توانند از لنز استفاده کنند. اما، نکتهای که بسیار حائز اهمیت است در خصوص دماغهای گوشتی و بدون استخوان است. برخورد با درب یا دیوار یا زمین خوردن و یا برخورد یک شی با بینی ممکن است بسیار حاد و دردناک باشد و در پی آن مشکلات مختلفی برای فرد ایجاد کند. عمل بینی در صورت هماهنگی و تناسب ایجاد می کند و همزمان با اصلاح ناهنجاری های ظاهری، عملکرد بینی و تنفس فرد را نیز بهبود می بخشد.

تنفس را بهبود ببخشید: افرادی که دچار مشکلات تنفسی طولانی مدت، حتی مادرزادی هستند، اغلب از تفاوتی که جراحی زیبایی بینی برای آنها ایجاد می کند متحیر می شوند. لذا لیزر در جراحی بینی تنها کاربرد تبلیغات را خواهد داشت. جراحی بینی در هر فردی نتایج متفاوتی را به همراه دارد و بیمار باید از مقایسه خود با دیگران خودداری کند. با رعایت نکات گفته شده از سوی پزشک متخصص، مشکلات رایج بعد از عمل بینی را به راحتی مرتفع کنید و در نهایت دوره نقاهت با سرعت بیشتری طی می شود و شاهد نتایج درخشان تری خواهیم بود. رعایت این نکات می تواند منجر شود تا دوره نقاهت کوتاه تر شده و نتیجه مطلوبی را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید