هزینه، مزایا و عوارض – کلینیک خانه سفید

جراحی زیبایی بینی همانطور که گفتیم یک عمل جراحی پلاستیک تهاجمی است که هدف از آن تغییر شکل بینی یا برطرف ساختن مشکلات تنفسی و … عمل بینی یا همان رینوپلاستی، همانطور که گفته شد تنها یک عمل زیبایی محسوب نمی شود و برای رفع انحراف و کمک به نفس کشیدن افراد که مشکلدارند نیز موثر است. همان طور که میدانید، تعداد داوطلبان جراحی بینی در سالهای اخیر افزایش زیادی یافته است.

6. تا دو هفته قبل از عمل جراحی، قرار گرفتن بیش از حد در معرض نور خورشید و تغییر رنگ پوست و بینی، به هیچ وجه توصیه نمیشود. موارد منع جراحی بینی شامل افرادی ست که سن آنها پایین تر از 16 سال است زیرا قبل از این سن، بینی هنوز خوب رشد نکرده است و فرم واقعی آن مشخص نیست، چرا که ممکن است شکل ظاهری بینی مدتی پس از عمل، دوباره دچار یک تغییر بزرگ شود. 5. تا دو هفته قبل از جراحی بینی، از دمنوش های گیاهی، زنجبیل، سیر، ویتامین E، روغن ماهی استفاده نکنید.

استفاده از بخیه های قابل جذب در درون بینی به طوری که برای حفظ غشای مخاطی موثر بوده و نیاز به گذاشتن تامپون نیست. در اکثر مواقع بخیه های داخلی به مدت 1 تا 7 روز بعد از جراحی در محل باقی می مانند. در طول هفته اول بعد از عمل احتمال حداقل یک بار ضربه به بینی وجود دارد. قبل از هر اتفاق و صحبتی پزشک جراح بینی باید برخورد خوبی با بیمار داشته باشه و ارتباط خوبی با بیمار برقرار کنه و حس اعتماد و اطمینان واقعی از کار را در وجود مراجعه کننده ایجاد کنه. همه این مسائل با مراجعه کننده درمیان گذاشته می شود و نیز تمامی انتظارات وی شنیده می شود تا بهترین اتفاق رقم بخورد.

این کار به حداقل میزان کشیده شدن پوست و تحت تاثیر قرار گرفتن استخوان و غضروف پایه کمک می کند. شما باید حتما پزشک خود را در جریان وضعیت کامل سلامتیتان قرار بدهید. بینی دفرمه می تواند تعادل صورت را به هم ریخته و زیبایی سایر بخش های صورت را تحت تاثیر قرار داده و پنهان کند. از نظر عملکردی، این سبک از جراحی میتواند برخی مشکلات تنفسی از جمله مشکلات ناشی از انحراف تیغه بینی را نیز اصلاح کند. این یک انتخاب شخصی است و هر کسی می تواند در این مورد نظر خاص خودش را داشته باشد. ضمن اینکه این نوع جراحی معمولاً برای انجام عمل در بینیهای دارای مشکل مانند عدم تقارن یا مشکلات مادرزادی انجام میشود که در آنها گذاشتن گرافت غضروفی وبازسازی راه هوایی راحتتر است.

دیدگاهتان را بنویسید