هزینه، مزایا و عوارض – کلینیک خانه سفید

همچنین ممکن است جراح به شما بگوید برای کاهش تورم و از بین رفتن کبودیها، سر خود را بالا نگه دارید و در 24 ساعت اول از کمپرس سرد استفاده کنید. و سعی کنید که غذاهای آبکی مانند سوپ و همچنین سیب زمینی آب پز استفاده کنید. بعذ از عمل سعی کنید سر خود را تکان ندهید، نخندید و غذاهای سفت نجوید.

با پزشک متخصصص خود مشاوره داشته باشید و انتظارات خود را از عمل بینی بیان کنید. به این ترتیب بهترین جراح بینی را برای عمل بینی خود انتخاب کرده و در طی مشاوره قبل از عمل زیبایی بینی تمامی انتظارات خود از جراحی را با آن ها در میان بگذارید. دو هفته قبل از جراحی از مصرف الکل و استعمال دخانیات اجتناب کنید. داروهایتان را به طور منظم و طبق دستور پزشک مصرف کنید. این تغییرات به روش های مختلفی انجام می شود تا نتایج مورد نظر حاصل شود. درگیر شدن در فعالیت های ورزشی بلافاصله بعد از جراحی، می تواند مشکلات جدی و خطرناکی را از قبیل التهاب و تورم، باز شدن مجدد زخم ها، جای زخم شدید بعد از جراحی، و عفونت به همراه داشته باشد.

برای داشتن اطلاعات بیشتر و مشاوره با جراحان متخصص می توانید به سایت دکتر تهران بیوتی مراجعه کنید. جراح قابل اعتمادی مثل دکتر محبی ، با دقت ساختار بینی را ، برای تعیین بهترین تکنیک برای دستیابی به نتایج مطلوب شما ، ارزیابی می کند. داشتن درد و ورم بعد از عمل عارضه طبیعی است که نهایتا بعد از یک هفته برطرف می شود ولی برای کنترل این درد ها می توانید از مسکن هایی که پزشک برای شما تجویز کرده استفاده کنید. عمل بینی جراحی حساسی است و تاثیرات آن می تواند در زندگی شما بسیار محسوس باشد. تمام جراحان بینی به طور قانونی مجاز به انجام جراحی زیبایی بینی هستند.

کبودی یا همان تغییر رنگی که در اطراف بینی و زیر چشم رخ میدهد، یک عارضه رایج در بین تمام کسانی است که جراحی زیبایی بینی انجام میدهند. بعلاوه برخی اوقات ، جراحی زیبایی دیگری به همراه جراحی بینی برروی بیمار انجام می شود. در این عمل معمولاً می بایستی مواردی رعایت شود که به نفع خود بیمار است. بکارگیری کمپرس یخ اثربخشی بسیاری در سرعت روند التیام و کبودیهای حاصل از جراحی دارد، بیماران بایستی از قرار دادن این کمپرس یخ بر روی بینی به شدت بپرهیزند و فقط بایستی آن را پیرامون بینی قرار دهند.

دیدگاهتان را بنویسید