هزینه، مزایا و عوارض – کلینیک خانه سفید

غضروف در بینی اسخوانی بسیار مطلوب و مناسب ایجاد شده است و هیچ نیازی به پیوند غضروف یا استفاده از غضروف مصنوعی وجود ندارد. در طول رینوپلاستی، جراح با کار کردن روی اسکلت داخلی بینی، تغییراتی را در استخوان و غضروف بینی ایجاد می نماید. 4- روزهای اول به کمک گچ گرفتگی و روزهای بعد با پانسمان محکم از بینی محافظت میشود. در حالت طبیعی، خونریزی بعد از جراحی بینی بعد از 24 ساعت کاهش می یابد.

بعضی ها در این بازه زمانی، اشتهای کمی برای غذا خوردن دارند و در مدت یک هفته پس از عمل بینی، وزن زیادی را از دست می دهند. لازم به ذکر است در صورت این که شغل شخص مورد نظر دارای شرایط کاری سخت و سنگین است بهتر است کمی بیشتر به استراحت بپردازند و زمان دقیق بازگشت به محل کار خود را از پزشک معالج خود مشورت کنند. اما لازم به ذکر است که برای انجام فعالیتهای کاملا عادی روزانه ر باید کمی صبوری به خرج دهید.

اما در عین حال عمل زیبایی بینی گاها عوارضی هم با خود به همراه خواهد داشت. در جراحی بینی به روش بسته ، همه برش های لازم در داخل بینی زده و پس از آن، پوست خیلی محدود از ساختمان غضروفی – استخوانی خود جدا می شود و توسط ابزار بخصوصی بالا نگه داشته می شود تا جراح بتواند کار خود را انجام دهد، اما به همین دلیل دید دو چشمی پزشک در روش بسته محدود خواهد بود. از سوی دیگر در بالا سر شما روی دیوار تابلویی نصب نشده باشد یا گلدان و وسایل تزئینی قرار نگرفته باشد.

در صورت استفاده از داروهای خاص میبایست حتما پزشکتان را در جریان این مسئله قرار دهید. در این صورت دوران ریکاوری نیز با سرعت بیشتری طی خواهد شد. و در صورت مساعد بودن شرایط عمومیتان میتوانید ترخیص شوید. 2- روز عمل میبایست یک همراه داشته و پس از ترخیص هم، آن روز را در منزل استراحت کنید. همچنین میبایست در زمان خواب بالش بزرگتری را زیر سرتان قرار دهید. که میبایست حتما مطابق دستور پزشک مورد استفاده قرار گیرند. هنگامی که فرآیند تغییر شکل کامل شود، پزشک پوست را روی خطوط جدید بینی قرار می دهد و برش ها را می بندد.

دیدگاهتان را بنویسید