هزینه، مزایا و عوارض – کلینیک خانه سفید

اما گاهی رزیدنتهای تازه کار جراحی بینی را با قیمتی مناسب انجام میدهند و عدهای از بیماران هم به دلیل هزینه ماسب برای جراحی بینی به آنان مراجعه میکنند که این کار با توجه به تاثیری زیادی که بینی روی زیبایی صورت دارد ریسک بالایی دارد.چون رزیدنتها تجربه بسیارکمی دارند و یک اشتباه کوچک در انجام این نوع جراحی میتواند فرم صورت را به کلی به هم بریزد. جراحان مختلف برای اینگونه عمل های مهم، هزینه جراحی بینی را به شکلی مجزا تعیین می کنند اما این به معنای افزایش بی دلیل هزینه جراحی نیست بلکه در ابتدا بینی فرد بیمار یا متقاضی عمل زیبایی را به خوبی معاینه کرده و سپس به کمک نرم افزارهای مختلف و همچنین تجربه و تبحر خود، بهترین فرم بینی طبیعی را برای افراد تعیین خواهند کرد، در روز عمل نیز همان بینی بر روی چهره ایجاد می شود.

بعضی از جراحان پلاستیک ممکن است از پرکنندههای تزریقی بافت نرم (تزریق ژل) مانند Juvederm ، Restylane یا Radiesse برای صاف کردن بی نظمیهای بوجود آماده روی سطح بینی بعد از عمل استفاده کنند. در بینی های گوشتی به دلیل عواملی مانند ضخیم بودن پوست بینی و نازک بودن غضروف بینی، جراح عمل سخت تری نسبت به بینی استخوانی در پیش خواهد داشت.

جراح بینی با استفاده از تکنیک های مختلف، ایرادات بینی از قبیل ناهمواری ها و قوز روی پل بینی، پهن بودن بینی، ضعیف بودن چارچوب بینی، بزرگ بودن نوک بینی و سایر ایرادات را رفع نموده و پیرایش های لازم را انجام می دهد. گاهاّ هم ارزان بودن هزینه این نوع جراحی به دلیل تعداد بالای انجام جراحی در طول یک روز است، که این کار هم با توجه به خستگی جراح و کاهش دقت و تمرکز در کار این جراحان خطراتی را به دبال دارد.

برای اینکه بتوانید نسبت به هزینه نهایی جراحی بینی خود (گوشتی یا استخوانی) اطلاع دقیقی داشته باشید بهترین شیوه، مراجعه به مطب جراح مورد نظر و معاینه بینی و صورت شما توسط ایشان است. پزشک از شما خواسته است تا حداقل به مدت 8 ساعت از خوردن و آشامیدن ، اجتناب کرده باشید. توجه داشته باشید که دو هفته قبل از جراحی بینی سیگار نکشید.

دیدگاهتان را بنویسید