هزینه، مزایا و عوارض – کلینیک خانه سفید

بر جای ماندن تورم و کبودی تا چند روز بعد از روند عمل دماغ، دور از انتظار نیست. در روش بسته با توجه به ایجاد تمامی برش ها در داخل سوراخ های بینی ، هیچ برش خارجی ایجاد نشده ، و در نتیجه هیچگونه جای زخمی بر جای نمی ماند. مانورهای بسیار ریز و مینیاتوری جراحی ، تغییرات چندان آشکاری را در بیماران دارای بینی با پوست ضخیم بر جای نمی گذارند. هدف از این عمل جراحی ، ایجاد تغییرات کامل در این اندام نمی باشد ، بلکه ارتقا ویژگی های موجود در این اندام ، محور کار این جراحی محسوب می شود.

نور آفتاب به دلیل خاصیتی که دارد باعث می شود که زخم ها تیره تر از حالت عادی شوند و همین امر در نازیبا شدن آن ها تاثیر گذار هستند. وجود پوست ضخیم ، باعث سنگین شدن بافت بینی شده ، و در نتیجه برخی بینی های گوشتی حالت آویخته دارند.

در برخی مواقع، بافت ناخواسته اسکار، در رشد کانتورهای دائمی و برامدگی هایی که می تواند نتیجه نهایی رینوپلاستی را تحت تاثیر قرار دهد، دخیل می باشد. عمل بینی می تواند برای تغییر شکل، اندازه و ظاهر کلی بینی بکار گرفته شود. بطور کلی گوشتی بودن بینی دارای ماهیت ژنتیکی می باشد. در ابتدا برای بیماران، امری بعید و عجیب به نظر می رسد. چراکه بینی باید مراحل رشد خود را به طور کامل طی کرده باشد. بیشتر افراد ، پس از سپری شدن حدوداً یک هفته ، به فعالیت های نرمال زندگی خود باز می گردند.

این افراد اگر بلافاصله بعد از شکستگی بینی در حین ورزش به پزشک مراجعه کنند، کار درمان و جراحی آسان تر خواهد بود؛ اما اگر مدت زمان زیادی از آسیب گذشته باشد، کار درمان و جراحی سخت تر خواهد بود. پره های بزرگ و گرد ، که در زمان برگرداندن سر به عقب به خوبی قابل مشاهده هستند، از دیگر ویژگی های بینی های گوشتی محسوب می شود.

دیدگاهتان را بنویسید