هر آنچه درباره جراحی بینی

زمانی که به منزل رسیدید، از غذاهای نرم و آبکی مثل سوپ و فرنی استفاده کنید. جراح بینی با استفاده از تکنیک های مختلف، ایرادات بینی از قبیل ناهمواری ها و قوز روی پل بینی، پهن بودن بینی، ضعیف بودن چارچوب بینی، بزرگ بودن نوک بینی و سایر ایرادات را رفع نموده و پیرایش های لازم را انجام می دهد.

بینی گوشتی به بینی هایی با پوست ضخیم ولی غضروف های ضعیف گفته می شود و به لحاظ ظاهری قسمت نوک بینی پهن تر می باشد. غضروفهای اهداشده معمولا از تیغه بینی یا گاهی از گوش یا غضروف دنده استخراج میشوند. این عمل زیبایی میبایست توسط یک جراح گوش و حلق و بینی انجام شود.قدمت عمل رینو پلاستی در ایران از دهه ۴۰ شمسی آغاز گردید و اولین عمل جراحی زیبایی بینی بعد از انقلاب توسط یک گروه متخصص گوش و حلق و بینی صورت گرفت.

جراح ساختار بینی شما و سایر ویژگی های صورت را بررسی می کند. در این مقاله ما سعی می کنیم انواع مختلف بینی را معرفی کنیم و میزای رضایتی که از عمل بینی استخوانی یا گوشتی می توان انتظار داشت را بررسی کنیم. زمانی این باور وجود داشت که جراحی بینی، یک عمل سنگین و بسیار پرریسک است و تنها افرادی که از توانایی مالی ویژه ای برخوردار هستند و یا افرادی که بینی آن ها دچار مشکلات تنفسی هستند باید این کار را انجام بدهند اما حالا دیگر در همه اقشار مردم، افرادی هستند که این عمل را پشت سر گذاشته اند و با شکلی جدید از بینی به زندگی ادامه می دهند.

این عمل جراحی به خاطر تاثیر فوق العاده ای که دارد محبوبیت بسیاری پیدا کرده است. آثار مهم این بازیگر جوان در این سال، بازیگری در سریال “چرخ و فلک” به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد، بهرام عظیم پور و احسان عبدی و فیلم “ماه گرفتگی” به کارگردانی سید مسعود اطیابی محسوب می شود و در سریال انام نیز بازی کرده است. وی یک سال هنرجوی کلاسهای استاد حمید سمندریان بوده و اولین کار او بازی در فیلم یه خواب راحت به کارگردانی آرش قادی در کنار کامبیز دیرباز و نفیسه روشن بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید