هر آنچه درباره جراحی بینی

این نوع بینی ها به داشتن پوست نازک و چارچوب استخوانی و غضروفی محکم شهرت دارند. پوست نازک و بافت غضروفی عموماً از ویژگی های بینی استخوانی می باشند. آنالیز کامل و دقیقی انجام داده و با لیست نمودن اشکالات و تغییرات مورد نیاز ، اقدامات و تکنیک های جراحی بینی مناسب برای هر فرد را به طور جداگانه و اختصاصی برنامه ریزی می نماید. در تکنیک جراحی به روش بسته ، اصلاحات و تغییرات در دماغ به صورت داخلی از طریق سوراخ های بینی انجام شده و از ایجاد برش در ستون بینی ، اجتناب می شود. به همین دلیل ، جراحی به روش بسته به عمل جراحی بدون جای زخم یا بدون اسکار نیز شهرت دارد.

برای دستیابی به نتیجه مطلوب لازم است ، پیش از انجام پروسه عمل بررسی دقیق و معاینه کامل توسط جراح بینی انجام گیرد. امروزه بیشتر جراحی های بینی با انجام بیهوشی عمومی انجام می شود و فرد در تمام دوره ی بیهوشی و جراحی بینی متوجه عمل نخواهد شد. زیرا ممکن است حاوی موادی باشند که بر عمل زیبایی بینی و نتیجه آن تأثیر داشته باشند. دکتر علیرضا مجلسی ، متخصص و جراح بینی در اصفهان می باشند و با تکیه بر مهارت و تجربه خود قادرند بینی زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورند. معاینه فیزیکی نیز برای تعیین تأثیر جراحی بینی بر تنفس شما مهم است.

البته پارامترهای مختلف دیگری از جمله جنسیت ، قد و فرم صورت نیز در تعیین زاویه مناسب نقش دارند. زاویه بین لب و بینی یکی از مولفه هایی است که در تعیین مدل بینی نقش بسیار تعیین کننده ای دارد. در واقع این زاویه ، نشان دهنده میزان بالا رفتگی نوک بینی است.

جراح بینی، در طول فرایند جراحی، با استفاده از تکنیک هایی، پوست بینی را نازک کرده و چار چوب غضروفی آن را تقویت می کند. در این نوع بینی ، بدشکلی اغلب در اثر وارد آمدن ضربه یا عوامل مادرزادی ، در سپتوم استخوانی یا غضروفی اتفاق افتاده و بخشی از بینی ، به صورت نزدیک شده است. گاهی یک جراحی ناصحیح اولیه و گاهی اوقات ابتلا به برخی بیماری ها ، باعث بروز چنین بدشکلی در بینی شده است. برخی از این جراحان کم تجربه هزینه ی پایینی را برای کار خود پیشنهاد میکنند اما خطراتی که ممکن است بر اثر عمل بینی توسط فرم کم تجربه ایجاد شود بسیار بیشتر از آن است که ارزش هزینه ی دریافتی پایین را داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید