هر آنچه درباره جراحی بینی

در بیشتر موارد ، یک اسپلینت کوچک در خارج بینی به همراه پانسمان قرار داده می شود. در این فرایند ، سوراخ های بینی تغییر شکل داده می شوند و در طول آن ، جراح غضروف نوک بینی را تغییر داده و ارتفاع پایه آلار را تغییر می دهد. جراحی بینی با اصلاح تیغه بینی که به مانند یک دیوار جدا کننده دو سوراخ بینی عمل می کند ، مسیر جریان هوا از بینی را در موقعیت مناسبی قرار داده و شما با داشتن تنفس بهتر ، از کیفیت زندگی بهتر ، مثلاً خواب راحت تر برخوردارخواهید شد.

حال برای درک بهتر تفاوت جراحی بینی به روش بسته و باز در ادامه مقاله درباره هر دو روش توضیحاتی را مطرح می کنیم پس با ما همراه باشید. جراح شما ممکن است از یک برنامه کامپیوتری برای پردازش تصاویر استفاده کند تا انواع نتایج ممکن را به شما نشان دهد. امروزه یکی از محبوب ترین و جذاب ترین جراحی های زیبایی در میان مردم بخصوص جوان ترها جراحی بینی می باشد، در این مقاله خانم دکتر بشارتی زاده ، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی نکاتی را مطرح نموده اند که به شما عزیزان توصیه می شود برای کسب آگاهی بیشتر این مقاله را تا انتها بخوانید.

از این رو روش باز ، بهترین روش جراحی زیبایی بینی ، در بینی هایی است که دارای ایرادات زیادی هستند و همچنین مناسب ترین روش برای عمل محسوب می شود، که برای استحکام بخشیدن به بینی نیازمند پیوند گرافت های غضروفی هستند، مانند عمل بینی ترمیمی یا عمل بینی گوشتی . اسپلینت بینی یا گچ بینی یکی از مهم ترین جنبه های ریکاوری رینوپلاستی می باشد.

تزریق کورتون بعد از جراحی بینی به کاهش ورم بینی کمک کرده و بیشتر در بیماران دارای بینی های گوشتی انجام می شود. در حالی که تغییرات واضح تر ممکن است در هفته های اول بعد از جراحی قابل مشاهده باشد، با این حال ماه ها بعد از جراحی، بینی به شکل نهایی خود می رسد. هنگامی که جراحی خود را برنامه ریزی کردید، باید ترتیبی دهید که اگر قصد انجام عمل جراحی سرپایی را دارید، شخصی شما را به خانه برساند. پس از تکمیل، چسب ها باید به خوبی پوست بینی را فشرده نمایند. در خصوص فروکش کردن تورم باید اندکی صبر به خرج داد.

دیدگاهتان را بنویسید