هر آنچه درباره جراحی بینی

همچنین نمونه کار های جراحی بینی را همان جا مشاهده کرده و مشاوره در خصوص جراحی بینی گوشتی و نتیجه جراحی به دست آورید. بنابراین اکثر کلینیک ها به سمت داروهای بالا و بیهوشی بدون درد و تهوع گرایش پیدا کرده اند. از خوردن غذاهای سفت که به جویدن زیادی نیاز دارد اجتناب کنید: از غذاهای نرم سریع الهضم و مایعات سرد ، استفاده شود. کمپرس آب سرد و کمپرس آب گرم : تا ۴۸ ساعت اول جراحی قبل از دراوردن تامپون ها هر ۲ ساعت یک بار به مدت ۲۰ دقیقه از کمپرس آب سرد و در ۴۸ ساعت دوم جراحی بعد از دراوردن تامپون ها ، برای کم کردن کبودی و تورم به همان ترتیب قبل از کمپرس آب گرم استفاده شود.

اما مجموعا اگر بخواهیم زمان برای بهبود ورم تخمین بزنیم بین 1 تا 2 سال زمان می برد که تمامی ورم ها از بین بروند. بعد از هر نوع عملی معمولا عوارضی برای شخص ایجاد می شود ،عمل زیبایی بینی نیز از این قاعده مستثنی نیست. نوع عملهای زیبایی بینی با توجه به نوع بینی افراد متفاوت میباشند. در حال حاضر با آمدن داروهای جدید بیهوشی مانند پروپوفل و رمی فنتانیل بیهوشی عمومی کاملاً ایمن و بدون تهوع وخونریزی شده است و مدت زمان به هوش آمدن بعد عمل یک یا دو دقیقه شده است. استفاده مکرر دارو های تجویز شده توسط پزشک : تا دو هفته پس از عمل، از مصرف قرص های آسپرین و بروفن (یا ترکیبات حاوی آنها) استفاده ننمایید ، همچنین از مصرف دارو های اضافی جدا خودداری کنید.

از اعمالی که باعث تحریک شدید عضلات صورت می شوند خودداری کنید: مانند خندیدن ، گریه کردن ، صحبت زیاد ، با دهان باز عطسه کردن و حرکات اضافی صورت حداقل به مدت دو هفته بپرهیزید. برای مسواک زدن از مسواک کودک که بسیار نرم میباشد آرام و با ملایمت استفاده کنید: هنگام مسواک زدن از دستکاری لب بالا (برای جلوگیری از حرکت بینی) بپرهیزید. در واقع برای اینکه مشکلات آنچنانی برای فرد بیمار بعد از عمل پیش نیاید، باید کاملاً توضیح داده شود که عمل بینی استخوانی فقط از طریق جراحی امکانپذیر است و روشهایی مانند لیزر و دیگر روشهایی که در بعضی از سایتها از آنها نامبرده میشود صحت نخواهد داشت.

یکی از آزمایش هایی که پیش از انجام عمل بینی باید انجام شود، آزمایش کم خونی یا همان آنمی است. اما در صورتی که انجام عمل ضرورت دارد و یا بیمار اصرار به انجام آن دارد، جراحی مانعی نداشته ولی بیمار باید بعد از ماه رمضان قضای روزه خود را به جا آورد. شما همراهان گرامی می توانید با رعایت صحیح اقدامات و مراقبت های قبل و بعد از جراحي بيني به نتایجی ایده آل از این عمل دست یافته و دوران نقاهت خود را نیز به خوبی پشت سر بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید