نکات خرید چادر مسافرتی خوب – وبلاگ اقامت 24

ما برای سهولت کار شما، لیستی از ۲۵ نمونه چادر زنانه ارزان، زیبا و پرفروش موجود در بازار را جمع آوری کرده ایم. چادر مسافرتی را چگونه باز و جمع کنیم ؟ چادر شالدار: در این چادر دو شال بلند یا کوتاه در قسمت کناری سر تا پایین پا یا قسمت آرنج وجود دارد. در چادر بحرینی یک مچ ۱۰ سانتی متری وجود دارد. چادر لبنانی: تقریبا شبیه به چادر بحرینی است، منتهی مچ آن ۱۵ سانتی متر میباشد. برخی از تولیدی ها در قسمت شکاف یک مچ ۵ سانتی تعبیه میکنند و برخی دیگر با نوار تززیینی به آن جلوه می بخشند.

در نتیجه برای خرید چادر مشکی می توانید از قیمت های مناسب و مدل های متنوع شرکت سه تیا بهره مند شوید. پس دقت کنید که گران بودن چادر سیاه نشانه باکیفیت بودن نیست ، پس در خیرید خود جویا باشید و بدانید که کدامین برند با قیمت ارزانتر و در عین حال کیفیت بسیار عالی چادر را ارائه می دهد. چادر جلابیب: این چادر مربوط به خانم های ایرانی است و در ایران فقط استفاده میشود. در طراحی چادرهای مجلسی از حاشیه های طرح دار و کار شده نیز استفاده می شود که زیبایی چادر را بیشتر می کند این حاشیه ها می تواند با رنگ چادر یکی باشد یا از رنگ های متضاد باشد.

به همین دلیل راه دیگری برای استفاده مطلوب از فضا این است که ستون های منعطف فایبرگلاسی را به صورت نیمدایره خم می کنند و آن ها را در یک خط قرار می دهند تا چادر تونلی شکل بگیرد. خرید اینترنتی چادر، امروزه از طریق فروشگاه های آنلاین در سراسر کشور در حال انجام می باشد.

هنگام خرید عزیزان حتما به کشور سازندهی جنس چادر دقت نمایید، در حال حاضر کره و ژاپن جزو سرآمدان تولید جنس چادری در بازار هستند. چادر ملی یکی دیگر از محصولات نیکزاد است که از رایج ترین نوع چادر در میان ایرانیان است. چادرهای دو پوش : دارای دو بخش داخلی و خارجی هستند که پوش اول مخصوص تنفس پذیری بوده و پوش دوم از ورود سرما، باران و اشعه مضر خورشیدجلوگیری می کند.

دیدگاهتان را بنویسید