معرفی 20 مدل از بهترین شامپو بچه برای شستشوی سر و بدن کودک

البته مادران زیادی هستند که فریب ظاهر زیبای محصولات را نمی خورند و همیشه به دنبال شامپو و محصولات بهداشتی هستند که بهترین انتخاب برای نوزاد مورد علاقه آنها باشد. در این مقاله قصد داریم توضیحات کاملی در مورد این شامپو و تمام نکات مهم پیرامون آن ارائه کنیم. اگر بعد از شست وشو، پلیورتان آب رفته است و نمی توانید دیگر از آن استفاده کنید، نگران نباشید با کمی شامپو بچه و آب گرم می توانید آن را به حالت روز اولش برگردانید. برای تمیز نگه داشتن پوست، توصیه می شود هر هفت تا 10 روز برس را در مخلوطی از آب و شامپوی ملایم بشویید و رطوبت اضافی آن را بگیرید، سپس آنها را صاف بگذارید تا خشک شوند.

این شامپو دارای PH سازگار با پوست کودک است و میتوان هر روز از آن استفاده کرد. زیرا با توجه به فرمول منحصربفرد خود از ایجاد هرگونه حساسیت و آسیب به پوست و موی سر شما جلوگیری می كند یك شامپوبچه خوب باید كاربرد آسان و توزیع مناسب روی پوست سر داشته باشد. استفاده از شامپو بچه مناسب که باعث سوزش چشم نوزاد و کودک نشود و به راحتی شسته شود از مهمترین فاکتور های شامپو سر کودک می باشد. شامپو بچه محصولی است که می تواند به خوبی مراقب بدن و موی فرزند دلبندتان باشد.

کراتینه موی بهار گُلی در خدمت شما عزیزان. یک قاشق غذاخوری شامپو بچه را با کمی آب در یک کاسه ترکیب کنید و آن را در یک بطری اسپری بریزید. برای پاک کردن لکه های باقیمانده اسپری حشره کش روی دیوارکه برای از بین بردن حشرات استفاده نموده اید، کمی شامپو روی اسفنج بریزید و دیوار را با آن تمیز کنید. برای تمیز کردن کلاه چرمی می توانید پارچه ی نمداری را با یکی دو قطره شامپو بچه روی کلاه چرمی تان بکشید و با پارچه ی نمدار تمیز دیگری هر چیزی را که باقیمانده پاک کنید.

به همین دلیل در این بخش از سبک زندگی نمناک به معرفی کاربردهای دیگر شامپو بچه می پردازیم. اگر نمی خواهید برای تمیز کردن کت چرمی از تمیز کننده های قوی استفاده کنید همانند مبلمان چرم، کمی شامپو بچه را در آب حل کنید، دستمال را آغشته به محلول کرده و کت را با آن تمیز کنید سپس کت را با دستمال خشک کنید. در ساخت شامپو بچه موستلا از فرمول خاصی استفاده شده است که سبب میگردد تا واکنشهای آلرژیک به حداقل میزان خود برسند. مخلوطی از 1 تا 2 قاشق غذاخوری شامپو بچه را با مقداری آب ترکیب کنید و برای از بین بردن چربی و آلودگی ها از آن استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید