معرفی و دستور پخت 15 فینگر فود جالب و محبوب

البته روش تهیه و مواد اولیه ادیماج در این دو استان تفاوتهایی دارد. Kفینگر فود از بهترین و با کیفیت ترین فینگر فود های تهران و کرج است که در هر دو شهر تهران و کرج سرویس دهی دارند. برای تهیهٔ آن خمیری مثلثیشکل رابا گوشت یا پنیر و حتی در برخی موارد با چیزهای غیرعادی مثل کدو تنبل پر میکنند. می توانید ترکیبی از سبزیجات و پنیر را برای روی نان ها تدارک ببینید؛ و یا ترکیبی از سیب زمینی، سبزیجات و گاهاً گوشت را برای این کاناپه ها تهیه کنید.

نان های تست را از فریزر خارج کنید و با یک لیوان، از وسط آن ها یک دایره در بیاورید. با انگشت کنجد ها را فشار می دهیم تا موقع سرخ شدن، نریزند، سپس تنها آن سمت از نان که به مواد آغشته است را با حرارت ملایم سرخ می کنیم تا موادبپزند و همزمان سرخ هم بشوند. در این نوشته به آموزش چند نوع طرز تهیه فینگر فود ساده و کم هزینه می پردازیم. فینگر فودها غذا هاي خوش طعم و مزه و البته پرطرفداری هستند کـه اینروزها در ایران هم طرفداران پر و پا قرصی دارند، فینگر فود یعنی: غذاهایی کـه برای خوردن شان بـه قاشق و چنگال نیازی نیست و با دست خورده می شوند، مثل پیتزا.

نان یوکا، یک نان پنیری گرد، تهیهشده از آرد یوکا، غذای محبوب مردم اکوادور اسـت کـه در دیگر کشور هـای آمریکای لاتین با اسامی دیگری شناخته میشود. در این سرفصل سعی شده تا آموزش انواع فینگر فود سرد و گرم، آموزش انواع فینگر فود ساده و حرفه ای، آموزش انواع فینگر فود خانگی و رستورانی با دستور پختی اقتصادی برای کارآموزان علاقمند قرار داده شود. در ادامه با پارس ناز همراه باشید تا بهترین فینگر فودها رابه شـما معرفی کنیم.

بـه این شکل کـه دانههاي خشکشدهٔ ذرت را درون روغن سرخ می کنند تا ترد شده و پف کند. تهیه فینگر فود سالاد الویه برای جشن تولد ها خیلی رایج است و این فینگر فود به صورت سرد سرو می شود. سیاست استفاده از این تکه های کوچک و تک نفره ی غذا در مهمانی ها و مجالس جشن های مختلف در آمریکا، راحت بودن امکان توانایی حمل یک فینگرفود تک نفره با یک ظرف نوشیدنی به صورت همزمان بود.

دیدگاهتان را بنویسید