معرفی و دستور پخت 15 فینگر فود جالب و محبوب

سینیهای مزه در کنارسینی فینگر فود های متفاوت میتوانند برای علاقمندان به امتحان کردن پنیر با انواع فینگر فود متفاوت، جذاب باشد. مهمانان خود را با این غذای جالب و لذیذ سوپرایز کنید. بورک ابتدا یک غذای درباری بود و سپس به آشپزخانه عامه مردم راه پیدا کرد. در برزیل معتقدند زمانی در دربار، آشپزی بـهجای پختن ران مرغ کـه غذای موردعلاقهٔ شاهزاده بود، خمیری رابا مرغ پر کرده و بـهشکل ران مرغ درآورده و بـهعنوان غذایی مخصوص برای شاهزاده سرو کرده اسـت.

ذرت کبابشده یک پیشغذای مکزیکی لذیذ اسـت. در یک سینی فینگر فود کلیهی محتویات قرار داده شده شامل انواع و اقسام غذا در ابعاد کوچک بوده، این در حالی است که سینی مزه بر خلاف finger food بیشتر حاوی پنیر و میوههای رنگی و مخصوصی است که با چیده شدن در کنار یکدیگر طیف رنگ و طعم بسیار بالایی را به وجود میآورند. 1. زومیت تابع قوانین کشور است، لطفا هنگام مطرح كردن دیدگاه خود، به قوانین جمهوری اسلامی ایران احترام بگذارید و از قرار دادن مطالب و تصاویر خلاف قانون جداْ خودداری کنید.2.

در این کشورها، فینگرفود پس از آماده شدن در سینیهای بزرگ قرار میگیرد. شما میتوانید برای هر سلیقه و ذائقهای فینگرفود موردنظر خود را از ناتلی سفارش دهید و بدون خستگی و استرس از میهمانی خود لذت ببرید. بنابراین برای برگزاری هرچه بهتر مراسم خود، در کنار سفارش فینگر فود و مزه، به سفارش غذاهای دلخواه و مجلسی پرداخته تا شبی به یادماندنی را برای خود و خانوادهیتان ایجاد کرده باشید.جهت سفارش انواع فینگرفودها، سینیهای مزه، سالاد و غذا میتوانید به سایت فینگر فود دلنشین مراجعه کرده و از دست پخت خواهران دلنشین لذت ببرید. میتوانید برای برگزاری مهمانیهای خود انواع خوراکیهای خوشطعم و جذاب مورد نظرتان را از فینگر فود یامیران سفارش دهید.

اما فینگر فود مدلی از غذا اسـت کـه فقط با استفاده از دست خورده میشود. بادمجان ها را با قطر خیلی نازک برش بزنید، داخل آب با کمی نمک قرار دهید و سپس محتویات داخل بقچه بادمجان را تهیه کنید. بعد از این مرحله میتوانید مرغ را به همراه قارچ تفت دهید و سپس داخل نان تارت قرار دهید و روی آن را به وسیله پنیر پیتزا بپوشانید. طرز تهیه فینگر فود جامبو شلز به این شکل است که در ابتدا باید پیازهای نگینی شده را همراه با گوشت چرخ کرده، فلفل دلمه ای نگینی خرد شده، ادویه، رب و قارچ خرد شده تفت دهید تا به خوبی سرخ شده و کمی بپزند.

دیدگاهتان را بنویسید