محتویات کیف اسرار آمیز ملکه انگلیس

خوشبختانه هالیوود هم به این احساسات اهمیت میدهد و دهههاست که فیلمها و سریالهای تلویزیونی مختلفی بر اساس داستانهایی درباره خانواده سلطنتی انگلیس ساخته میشوند و هر سال تعداد بیشتری از آنها منتشر میشود. گاهی اوقات زندگی واقعی بهتر از درامهای تخیلی است و به همین دلیل بسیاری از سریالهای تلویزیونی و فیلمها بر اساس رویدادهای تاریخی ساخته میشوند. بر اساس گزارش ها، اگر ملکه در یک مراسم کیف خود را روی میز بگذارد، این معنا از آن بر می آید که کارکنان باید مراسم را در حداکثر 5 دقیقه به اتمام برسانند.

پیش از این نیز با شروع شکایت جیفر از شاهزاده اندرو، پسر محبوب و سوگلی ملکه، الیزابت دوم او را از حضور در تمامی مراسم رسمی و غیررسمی عمومی( حتی پیادهروی کریسمس و حضور در عکس رسمی عروسی دخترش، پرنسس بئاتریس) منع کرده بود. این موضوع را یکی از عکاسان سلطنتی مطرح کرده و دوربین پاپاراتزی ها نیز تصویر زیر را شکار کرده اند. ملکه ویکتوریا با وجود مشکلات و شرایط دشوار، موفق میشود سلطنت خود را آغاز کند و این فیلم مهارت ملکه در مسیریابی و چشمانداز سیاسی او در سن ۱۸ سالگی را به نمایش میگذارد.

برداشتهایی آزادی و خلاقانه در روند سریال وجود دارد (مانند هر فیلم یا سریال تلویزیونی دیگر در این لیست) اما به هر حال، تاج به دلیل توجه به جزئیات و اجرای عالی بازیگران خود، مشهور است و سریالی معتبر به حساب میآید که باید آن را تماشا کنید. ملکه با بازی هلن میرن (اگر هنوز متوجه نشدهاید، بدانید که نامهای تکراری زیادی را در این لیست خواهید دید)، داستان ملکه الیزابت دوم و واکنش خانواده سلطنتی به مرگ غمانگیز دایانا، پرنسس ولز در سال ۱۹۹۷ را به تصویر میکشد. طبق اعلام سرآشپز سابق خاندان سلطنتی، ملکه انگلیس طرفدار غذاهای حاوی کربوهیدرات نیست؛ از این رو این مواد غذایی هرگز بر سر میز شام هیچکدام از اعضای خاندان سلطنتی – از جمله کیت میدلتون، دوشس کمبریج – سرو نمیشود.

با توجه به اهمیتی که این عناوین بر موقعیت کسی مانند شاهزاده اندرو در جامعه بریتانیا دارد، این اتفاق تصمیمی بسیار بزرگ و کم سابقه در این کشور محسوب میشود. این پرونده اکنون وارد مرحله دقیق تحقیقات میشود که در آن ممکن است شاهزاده اندرو مجبور به حضور در دادگاه، سوگند یادکردن و شهادت دادن شود. در فصلهای ۵ و ۶ که دو فصل آخر تاج خواهند بود، ایملدا استونتون و جاناتان پرایس جای کلمن و منزیس را میگیرند و در نقش ملکه الیزابت و شاهزاده فیلیپ بازی خواهند کرد. سریال تاج نتفلیکس که توسط پیتر مورگان ساخته شده است، بر زندگی ملکه الیزابت دوم از زمان تاجگذاری تا سالهای آخر عمرش تمرکز دارد.

دیدگاهتان را بنویسید