متخصص گوش ، گلو و بینی

اگر مشکلی از نظر خونریزی وجود نداشته باشد، میتوانید ورزش و شنا را پس از ۳ هفته از سر بگیرید. در زمان برآورد هزینهها باید علاوه بر دستمزد جراح بینی، هزینه اتاق عمل و بیهوشی، آزمایشهای پزشکی، نسخههای دارویی و دستمزد دستیار جراح را هم در نظر بگیرید. در جراحی های مشکل و پیچیده مانند جراحی بر بینی های گوشتی از بیهوشی استفاده شده و در مواردی بستری بعد از جراحی تجویز می شود. تب بیشتر از ۳۸/۵ درجهی سانتیگراد که علیرغم افزایش مقدار مایعات دریافتی و استفاده از داروی تببر همچنان ادامه دارد.

نمک، احتباس مایعات را افزایش میدهد و باعث تشدید تورم در دوران نقاهت میشود. زیرا نور زیاد خورشید باعث ایجاد تغییرات دائمی و نامنظم روی پوست ناحیهی جراحی شده، میشود. برای دستیابی به زاویه صحیح خوابیدن، می توانید چند بالش را در زیر سر خود قرار داده یا بر روی یک صندلی استراحت، لم دهید. به این دلیل که شکاف ها و زخمها درون سوراخهای بینی وجود دارد و روی بینی اثری از زخم را مشاهده نمیکنید. بسیاری از افرادی که عمل بینی با هدف درمانی را انتخاب می کنند، پس از آن دچار ملالی می شوند که پس از اتمام عمل با ظاهر چهره شان که بینی در آن نقش به سزایی ایفا می کند، مشکل دارد.

جراحی زیبایی بینی شامل پوشش بیمه درمانی نشده و شخص باید تمامی هزینهها را شخصاً پرداخت کند. فرد باید در روزهای ابتدایی پس از عمل، از خوردن غذاهایی که به جویدن زیاد نیاز دارند اجتناب نموده و غذاهای نرم مانند سوپ و فرنی میل نماید. داروهایی که توسط پزشک به منظور کاهش درد و تورم تجویز شده است را باید حتما به موقع مصرف کنید. بنابراین، جراح را نسبت به هر آنچه که مصرف میکنید مطلع سازید. یکی از سؤالات افراد زمان مراجعه به مطب پزشک این است که هزینه عمل بینی از چقدر شروع میشود؟ اگر پس از حدود 6 ماه هنوز تورم زیاد بوده و نوک بینی فرم نگرفته باشد، پزشک تزریق کورتون را پیشنهاد میدهد.

اگر دقت کرده باشید تعداد پزشکایی که این روزها عمل زیبایی انجام میدن خیلی زیاد شده، اما یه سری از ویژگی ها هست که بعضی از پزشکای جراح بینی رو از دیگر پزشکان این حوزه متمایز می کنه. زیرا پرداخت هزینههای این عملها به احتمال زیاد نیازمند گرفتن مجوزهای مربوطه است. در این مسیر، آقایون میتونن مزایای بینی طبیعی رو که با صورت مطابقت داره، تجربه کنن.

دیدگاهتان را بنویسید