متخصص گوش ، گلو و بینی

بهترین داور خود شما هستید که وضعیت قبلی بینی تان را میدانید پس در این باره از قضاوت عجولانه خودداری فرمائید. اگر یک جراح بینی خوب یک بینی را عمل کرده باشد و به عروق یا رگ های بینی آسیب نزده باشد هر چندبار هم که بخواهید بینی را عمل کنید مشکلی پیش نمی آید.

کیسهها را به هم گره بزنید و آنها را روی چشم خود قرار دهید. این داروها خون ریزی را افزایش می دهند. وجود یک دستگاه بخور در اتاقی که فرد می خوابد می تواند تنفسی راحت از راه دهان را برای وی فراهم کند. میتوانید صورت خود را با یک دستمال مرطوب پاک کنید یا از کسی برای انجام این کار کمک بگیرید. پیشنهاد می دهیم مراقبت ها و اقداماتی قبل و بعد از این پروسه زیبایی را جدی بگیرید و برای خلق زیبایی توام با سلامتی ، آن ها را رعایت کنید.

بلافاصله بعد از جراحی، پروسه متورم شدن بینی، بعنوان واکنش طبیعی بینی به فرایند جراحی، آغاز می شود. بدین ترتیب سوال یا نکته ای از این پروسه زیباسازی جا نمی ماند. مسئله ای که در ارتباط با عوارض جراحي بيني وجود دارد در این است که عوارض برای هر فردی پیش نمی آید و بروز عوارض بستگی به عدم مهارت یا مهارت بالای جراح بینی دارد .

همچنین رسیدن به یک حالت مستحکم وغیر فرورفته برای وضعیت نیمرخ یک هدف زیبایی شناختی مهم در رینوپلاستی (جراحی بینی) است. ولی در ورزش هایی که نیاز به دویدن دارند و یا فعالیت های بیشتر بدنی در آن ها انجام می شود، بین ۳ الی ۴ ماه بعد از جراحی بینی می توانند ورزش را شروع نمایند. قبل و بعد از عمل باید از مسکنهایی مانند آسپیرین یا ایبوپروفن جلوگیری کرد زیرا باعث کاهش انعقاد خون شده و خطر خونریزی بعد از عمل را افزایش میدهد.

دیدگاهتان را بنویسید